Projekt [Szerokopasmowe Pomorskie] 12.2013

Pytania i informacje dotyczące usługi Neostrada TP i Multipakiet TP (VOIP, Video on demand, etc)

bartek85
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik
Łącze: Neostrada
Numer GG: 0

Re: Projekt [Szerokopasmowe Pomorskie] 12.2013

Nieprzeczytany post autor: bartek85 » 09 lut 2014, 21:18

Od dalszego znajomego dowiedziałem się że jutro odbiór tych robót przez TP. I co się jeszcze dowiedziałem to szkoda gadać. Best miał rację. Koleś pracuje w firmie podwykonawczej i nie raz kładli światłowody które nigdy nie będą wykorzystane np. do zamykanej jednostki wojskowej, do jakiegoś urzędu gdzie od paru lat wisi sobie zwinięty w rulonik i nic z tym nie robią.

Co jest kurde grane przecież to są nie małe koszta. Nie lepiej pociągnąć go tam gdzie jest potrzeba ? Jak tak są marnotrawione pieniądze to nie ma co się dziwić że Polska schodzi na PSY i się zadłuża.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika

best-boy
Administrator
Administrator

Nieprzeczytany post autor: best-boy » 09 lut 2014, 21:23

bartek85 pisze:Od dalszego znajomego dowiedziałem się że jutro odbiór tych robót przez TP. I co się jeszcze dowiedziałem to szkoda gadać. Best miał rację. Koleś pracuje w firmie podwykonawczej i nie raz kładli światłowody które nigdy nie będą wykorzystane np. do zamykanej jednostki wojskowej, do jakiegoś urzędu gdzie od paru lat wisi sobie zwinięty w rulonik i nic z tym nie robią.

Co jest kurde grane przecież to są nie małe koszta. Nie lepiej pociągnąć go tam gdzie jest potrzeba ? Jak tak są marnotrawione pieniądze to nie ma co się dziwić że Polska schodzi na PSY i się zadłuża.

To są pieniądze z UE więc muszą je wydać, to co mieli zrobić może już zrobili i wydają to co zostało.
Od razu mówiłem że Kowalski zobaczy z tego figę z makiem :lol:
http://www.speedtest.net/my-result/3432356442
Oddam w dobre ręce skrypty do routerów z softem BILION i jego wszystkie klony.

bartek85
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik

Nieprzeczytany post autor: bartek85 » 18 lut 2014, 15:23

Według raportu budowa zakończona. Jak na razie zero poprawy,ale już na to nawet nie liczę. W niedziele się przejechałem po okolicy sprawdzając pozostałe prace które są w trakcie. W trzech sąsiadujących miejscowościach z moja stoją już nowiutkie świecące szafy ONU. Widać ślady po kopaniu kabli, a gdzie nie gdzie jeszcze rowy. Jak z tego nie będą korzystać to chyba w nocy będę jeździł i im to rozpierdzielał. Hehe za ten wpis jeszcze mnie namierzą i do domu zapukają. Nie ma co jednak narzekać bo coś zrobili i może kiedyś ...... ludzie będą z tego korzystać. Może ja nie odczuje poprawy ale chociaż ludziska w sąsiednich wioskach bo mają taką samą MOC internetu jak ja.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika

vlad
Bywalec
Bywalec

Nieprzeczytany post autor: vlad » 19 lut 2014, 9:14

Szekopokasmowe Pomorskie (Lubuskie z resztą też) to na razie etap rozbudowy sieci agregacyjnej. Jeśli chodzi o siec dostępową czekają na nową kasę z unii z perspektywy 2014-2020.
Neostrada 10M
Rate DLM: 4096/921 kbps
Line Attenuation: 49,5/20,5 dB
Obrazek

rqet621
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik

Nieprzeczytany post autor: rqet621 » 07 kwie 2014, 18:29

http://prawo.rp.pl/artykul/757645,1099775-Szybki-internet-na-calym-Mazowszu.html
Do końca 2015 r. w woj. mazowieckim wybudowana zostanie sieć światłowodowa o długości 3680 km. Dzięki niej niemal wszyscy mieszkańcy regionu mają uzyskać dostęp do internetu.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat