Neostrada - Mniejszy Ping ?

Pytania i informacje dotyczące usługi Neostrada TP i Multipakiet TP (VOIP, Video on demand, etc)

TytusXP
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik
Łącze: Neostrada
Numer GG: 0
Kontakt:

Re: Neostrada - Mniejszy Ping ?

Nieprzeczytany post autor: TytusXP » 29 sty 2014, 23:20

U mnie (małopolskie, Mędrzechów) jest bodajże STM4 i o dziwo nie zapchane, bo pingi mam nawet nienajgorsze (do speedtest Orange <10ms, do Onetu około 30ms, a łącze nigdy nie spadło z szybkością w godzinach szczytu). Założę się, że dlatego, że wszyscy sąsiedzi (prawie wszyscy) przeszli na lokalną radiówkę, bo mieli dość olewactwa Oranżady, a i mają teraz nawet 8Mb/s w nocy. Ciekawe jednak jak z pingami oraz jak z godzinami szczytu. Do niedawna (do stycznia zeszłego roku bodajże) było z radyjkiem nieciekawie wieczorami. Teraz podobno lepiej (muszę sąsiada wypytać jak mu teraz hula) Mają śwtatełko do głównego węzła, a dalej radiolinie, albo nawet czasem BSA od innych do przekaźnika kablem i do klienta radiem. Przeszli na 5GHz. Mam jednak ciągle obawy co do radia, bo moja dalsza rodzina cała siedzi na radyjkach i o ile strony chodzą dobrze, YT też, to gry online nie bardzo wieczorami, a VoIP lubi rozłączać (nawet sam głos bez wideo).

Awatar użytkownika

best-boy
Administrator
Administrator
Łącze: Neostrada
Numer GG: 0

Re: Neostrada - Mniejszy Ping ?

Nieprzeczytany post autor: best-boy » 29 sty 2014, 23:32

Ludzie rezygnują z telefonów stacjonarnych a opłata za utrzymanie linii + internet .... jest średnio opłacalna (zwłaszcza dla kogoś kto zdecydowanie nie chce mieć tego telefonu). Mnie to tam cieszy ;) nikogo na siłę przekonywał nie będę :lol:
Swojego czasu był u mnie BOOM na Dialog do tego jeszcze trochę innej konkurencji i łącza Orange świecą pustkami ;) (dialog pada raz na tydzień a o reszcie szkoda gadać, ale ja się nie znam i co mnie to ;) ).
http://www.speedtest.net/my-result/3432356442
Oddam w dobre ręce skrypty do routerów z softem BILION i jego wszystkie klony.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat