Opłata za dwie neostrady

Pytania i informacje dotyczące usługi Neostrada TP i Multipakiet TP (VOIP, Video on demand, etc)

Topic author
czarus_k
Nowicjusz
Nowicjusz
Numer GG: 0

Opłata za dwie neostrady

Nieprzeczytany post autor: czarus_k » 15 maja 2014, 21:50

Witam
Mam pytanie do ITNka. Otóż jeżeli pracowałeś w TPSA/Orange to wiesz jaki mają wszędzie bajzel i ja stałem się ofiarą tego bajzu. W styczniu poprze stronę orange online postanowiłem przedłużyć sobie neo 1Mbit na następny okres. Początkowo miało to być 20Mbit na 24 msc z prezentem do wyboru. Oczywiście po przeklikaniu wszystkiego na końcu okazało się, że prezentu niet! strona błąd 404! Więc jak niet to niet. Po kilku dniach od nowa ale 10Mbit na 12msc. i znowu to samo co w przypadku neo 20Mbit czyli błąd 404. Ale po dniu zauważyłem, że net zaczął szybciej chodzić więc szybko speedtest i okazało się, ze jest 10Mbit, więc błąd 404 błędem ale tzw zlecenie zostało przyjęte i zrealizowane. Później nawet przyszło potwierdzenie listowne Neostrada 10Mbit na 12miesięcy. Ok.
Obecnie zacząłem przyglądać się przelewom (bo mam zlecenie stałe na opłatę tel/neo) i na fakturach od lutego mam naliczane opłaty za abonament tel (ok) oraz za Neo 20Mbit i 10Mbit obie uwaga na 24msc! Dodam , że na orange online na moim koncie widnieje opcja 1-10Mbit, w speedteście też 10Mbit.
Jak w ogóle można dopuścić do takiej paranoi, żeby na jednym łączu były dwa internety szerokopasmowe. Ale dla Orange liczy się tylko kasa i maja gdzieś zsady. Reklamacja oczywiście poszła poprzez Orange online, ale co odpiszą?
Pytanie moje jest takie: jeżeli każą sobie płacić przez okres 24 miechy za neo 20Mbit i 12 miechów za 10Mbit to gdzie ewentualnie uderzyć?
Pozdrawiam Cezary.

Topic author
czarus_k
Nowicjusz
Nowicjusz

Re: Opłata za dwie neostrady

Nieprzeczytany post autor: czarus_k » 16 maja 2014, 22:28

Witam ponownie. Może ktoś inny chciałby odpowiedzieć i przyłączyć się do dyskusji?

Awatar użytkownika

best-boy
Administrator
Administrator
Łącze: Neostrada

Nieprzeczytany post autor: best-boy » 16 maja 2014, 22:33

Czekaj na rozstrzygnięcie reklamacji, posiadanie 2 neostrad na jednej linii jest fizycznie nie możliwe więc nawet małpa uznała by taką reklamację.
http://www.speedtest.net/my-result/3432356442
Oddam w dobre ręce skrypty do routerów z softem BILION i jego wszystkie klony.

Batura2
Nowicjusz
Nowicjusz
Łącze: Neostrada

Nieprzeczytany post autor: Batura2 » 06 cze 2014, 2:29

best-boy pisze:Czekaj na rozstrzygnięcie reklamacji, posiadanie 2 neostrad na jednej linii jest fizycznie nie możliwe więc nawet małpa uznała by taką reklamację.
Chyba że zamówił nową.

k_e_m_o_t
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik

Nieprzeczytany post autor: k_e_m_o_t » 08 cze 2014, 9:43

w przypadku zamówienia usługi musiałby się pojawić technik / otrzymałbyś sms itp. czekaj na rozstrzygnięcie reklamacji ale powinna być pozytywna z korzyścią na Ciebie. Co do bajzlu to powiem Ci tak - wiele procesów jest automatycznych które pewnie w przypadku 97 % dzialaja dobrze i nie wymagają ingerencji/weryfikacji pracownika. Generalnie coraz mniej osób pracuje, coraz większe naciski kładzie się na automatyzacje żeby uniknąć dużych kosztów (co jak widać nie wychodzi firmie na dobre).

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat