Rezygnacja z neostrady bez płacenia kary - sposobem

Pytania i informacje dotyczące usługi Neostrada TP i Multipakiet TP (VOIP, Video on demand, etc)

Topic author
maciekc16
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik
Łącze: Neostrada
Numer GG: 0

Rezygnacja z neostrady bez płacenia kary - sposobem

Nieprzeczytany post autor: maciekc16 » 26 cze 2014, 20:21

Witam. Za 3 miesiące kończy mi się umowa na neostradę. Neostrada dziła dość niestabilnie, lubi zerwać połączenie. DLM ściął mi teraz synchronizację do 6 , mimo że przez ostatni rok 10-tka działała w miarę stabilnie. Dostałem lepszą ofertę internetu i tak teraz chcę się rozwiązać z orange bez płacenia kary.
Swego czasu była taka oto możliwość:
1. Podpisanie umowy na neo z tv poprzez kuriera i rezygnacja w ciągu 10ciu dni.
2. To samo co powyżej tylko z zastosowaniem funpacka
3. Dzwonią do mnie z infolini i mówią że skrócą mi starą umowę i dadzą gadżet jak podpiszę umowę.

Reasumując: We wszystkich 3-ech punktach mogę zrezygnować z przeciągu 10ciu dni. Dawniej było tak, że jak się podpisało nową umowę np. neo z tv, mimo że stara umowa była ważna jeszcze np. 12 miesiecy to ta stara automatycznie się wygaszała i mimo że zrezygnowaliśmy z nowej to już byliśmy całkowicie wolni od umów z tp/orange.

Czy jest możliwość obecnie zastosowanie tego triku? Który punk byłby najlepszy jeśli można.
Dzięki.

k_e_m_o_t
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik
Numer GG: 0

Re: Rezygnacja z neostrady bez płacenia kary - sposobem

Nieprzeczytany post autor: k_e_m_o_t » 29 cze 2014, 10:07

nie bardzo - po odstąpieniu do 10 dni przywracane są poprzednie usługi.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat