Orange do 80Mb/s pytanie dotyczące linii

Pytania i informacje dotyczące usługi Neostrada TP i Multipakiet TP (VOIP, Video on demand, etc)

Topic author
Zloty
Nowicjusz
Nowicjusz
Łącze: Neostrada
Numer GG: 0

Orange do 80Mb/s pytanie dotyczące linii

Nieprzeczytany post autor: Zloty » 10 gru 2016, 23:20

Witam jest to mój pierwszy post na forum lecz przejdźmy do pytania.
Dzisiaj byli u mnie panowie monterzy wymieniając liveboxa 2.0 na nowego funboxa podczas wymiany wyszedł problem z synchronizacją która trwała dłuższą chwilę.Po synchronizowaniu prędkość wynosiła 26Mb/s lecz panowie skrócili kabel z puszki do gniazdka i prędkość skoczyła do 33Mb/s.Rozmawiając z monterami powiedzieli mi że do kilku godzin prędkość jeszcze wzrośnie bo linia jest dobra.Chociaż na początku września byli u mnie inni panowie bo nie działała mi telewizja i mówili odwrotnie co innego oczywiście przy okazji spytałem ich o to oni powiedzieli że to jakaś pomyłka albo nie zrozumiałem dobrze tamtych panów.Prędkość nie wzrosła jakieś porady dzwonić jeszcze raz do monterów czy po prostu to jest max dla tej linii.Z góry dziękuje za pomoc.
Tutaj jeszcze zdjęcie z DSL.
Obrazek

Awatar użytkownika

best-boy
Administrator
Administrator
Łącze: Neostrada
Numer GG: 0

Re: Orange do 80Mb/s pytanie dotyczące linii

Nieprzeczytany post autor: best-boy » 11 gru 2016, 8:01

Wedle poziomu SNR prędkość na pewno nie wzrośnie, pozostaje pytanie jakie jest tłumienie (odległość od centrali) a tego livebox nie pokazuje, bez tego nic więcej nie da się wywnioskować.
http://www.speedtest.net/my-result/3432356442
Oddam w dobre ręce skrypty do routerów z softem BILION i jego wszystkie klony.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat