Custom Firmware Phoenix dla Linksys AG241v2-EU (ANNEX A)

Oprogramowanie dodatkowe (połączenie, zliczanie limitów itp.)

Topic author
caleb59
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik
Łącze: Neostrada
Numer GG: 0

Custom Firmware Phoenix dla Linksys AG241v2-EU (ANNEX A)

Nieprzeczytany post autor: caleb59 » 18 gru 2010, 0:05

Postanowiłem udostępnić ten znany firmware z racji faktu, iż strona domowa projektu jest offline i raczej tak już zostanie. Ciężko znaleźć ten firmware na necie, więc postanowiłem się podzielić - jest to najnowsza możliwa wersja (7.01.05-P08) przeznaczona tylko dla kablowego routera Linksys AG241v2-EU (ANNEX A). Firmware wgrywamy standardowo przez przeglądarkę www (Administration/Firmware Upgrade) - polecam użyć Internet Explorera zamiast Firefoxa. W razie problemów zawsze można wrócić bezproblemowo do oryginalnego firmware Linksys w wersji 2.01.03. Oczywiście testowałem i mimo statusu BETA router działa prawidłowo i stabilnie. O ile kolega @Mati5000 pomoże mi jutro dodam też firmware Phoenixa trochę starszy ale bardziej znany w wersji 7.01.04. Sądzę, że może się komuś przydać...
Amiga pisze:Phoenix 7.01.05-Beta P08 - netfilter changes reverted (VPN should work just like offical firmware / Upnp security hole fixed)

AG241 V2 EU Annex A

NB: this is Beta firmware and is not for general use but for Bug testing purposes.

DOWNLOAD: http://www.multiupload.com/LPFLKE8UZJ

Obiecany wczoraj firmware Phoenix dla Linksys AG241v2-EU (ANNEX A) w wersji 7.01.04 (thx @Mati5000 za link)...
Amiga pisze:Phoenix v7.01.04 EU Change log - Release: 16th January 2008

-IFstats modified to show Dataflow as b,KB,MB,GB only ie Tx: ## Rx:##
-Port 12345 now stealthed in firewall - Requested by Bimbobo
-IPtables Updated (+ iptables compile fix)
-NetFilter IPV4 Updated - Vista's tests now pass
-Disable Dsmark and Htb Debug output in log files - (Saves ram)
-Clean Up of the source files (CyberTAN code / Build) - (Saves ram)
-Reboot-Submit Patch (Enter/Return now working) - Requested by fsjim
-IPV6 core patch (Ready core for possible IPv6 usage)
-Httpd Reduce Size patch -Iptables Reduce Size patch
-Busybox updated 1.9.0 -Realm Patch (Adds device name to login prompt) - Requested by Zero1
-IProute2 reverted (was causing QOS issues)
-Homepage url link on Router status page added - Requested by Zero1
-Httpd Asp Parser - Rewrite ( Faster than its ever been)
-Make sure upnp-igd no longer overwrites manual port forwards
-Added a page to view upnp (auto) port forwards

Please note: The upnp forwards page can only be about as (in)accurate as the info the binary-only upnp-igd maintains.

DOWNLOAD: http://www.multiupload.com/6494GT8TYS
Obrazek Obrazek