kiedy nowa promocja?

Tutaj dowiesz się wszystkiego o DSL TP

nijel
Weteran
Weteran
Łącze: Modem
Numer GG: 0

Re: kiedy nowa promocja?

Nieprzeczytany post autor: nijel » 04 lut 2009, 23:24

Kiedyś starałem się sprawdzić dla ciebie to BMT, ale nie pamiętam już co wyszło. 6 Mb może jednak by poszło, zwłaszcza że nie wymaga to kart ADSL2+. Co do UPC to czasem potrafią sprawiać problemy, jednak znając opinie różnych klientów pewnie sprowadza się to danego regionu, to jest różnie. Do mnie przyczepiali się, że dzielę net i chcieli rozwiązać umowę z mojej winy. Pomogło dopiero postawienie własnego proxy, wtedy już mniej mogli wypatrzeć ;-). Wiem, że nie mogłem dzielić, ale zakaz dzielenia nawet na drugi pokój w tym samym mieszkaniu wydał mi się już mocnym przegięciem.

Awatar użytkownika

igal
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik
Łącze: Modem
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: igal » 09 lut 2009, 19:27

A ja dziś zamówiłem sobie "Test Uploadu" na trzy miesiące. Zobaczymy ile będę czekać i czy w ogóle się doczekam. DSLa mam w Promocji Wiosennej.
strefa (24) Petrotel 6144/768 - <OK>

Awatar użytkownika

bubu20
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik

Nieprzeczytany post autor: bubu20 » 06 maja 2009, 14:37

Odświeżam, bo ostatnio weszła chyba jakaś nowa promocja na DSL, potrwać ma do końca lipca.
Tutaj więcej info...

hans1054
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik

Nieprzeczytany post autor: hans1054 » 21 paź 2011, 14:36

Witam

Obecnie są 2 promocje DLS Raid i Sprinter. Umowy obowiązują do 31.12.2011r czy po tym okresie wejdzie jakaś nowa promocja, szybsze prędkości DSL??
Na chwile obecna jest tylko max predkośc 15M. Jak wiadomo TP wprowadza VDSL i jestem ciekaw czy VDSL będzie świadczona w usłudze DSL TP
Obrazek
Obrazek

Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat