DSL Sprinter - dla lojalnych Klientów

Tutaj dowiesz się wszystkiego o DSL TP

Topic author
sivy
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik
Łącze: Neostrada

Nieprzeczytany post autor: sivy » 01 lut 2010, 21:23

Wchodzę na stronę TP, a tam zaskoczenie... nowa promocja dla DSL, nawet chyba w 2 opcjach :

oraz DSL Sprinter (nie zgłębiałem czym się różnią)

Zaciekawiony .. dzwonie na blulajn ;) i pytam się ładnie Pani czy mogę skorzystać z tej promocji jeśli mój termin (1 sierpnia) będzie się zblizał.

A Ona ze muszę czekać na 30 dni przed ...

Po raz kolejny Jej mówię, że dzwonię tylko orientacyjnie..
W regulaminie, ulotce oraz na stronie przedłużenia umowy DSL widnieje okres (12 oraz 24 miesiace)
Ona uparcie mówi, że chyba czytam zły regulamin bo Ona ma dostępne tylko opcje 24 miesięczne. No to Jej znów tłumaczę, że jak byk jest napisane na oficjalnej stronie TP ze możliwość umowy 12/24 miesiące , że na stronie z przedłużeniem umowy na DSL także są do wyboru 2 opcje, oraz że w regulaminie promocji DSL Sprinter jest wyszczególnione że okres początkowy dla umowy 12miesięcznej jest 1 miesiąc, a dla 24 - to okres 6 miesięcy, a Ona znów że ja mam nieaktualne dane. Zapisała mój nr i ma oddzwonić ... mija 3h i nic.

Może jest ktoś obeznany w temacie i coś dopomoże.

Tak na szybko ... w miesiącach początkowych dla opcji 4000 cena ok 85zł brutto, oraz 220zł brutto dla miesięcy końcowych.

Pozdr.
Obrazek Obrazek
SNR Margin : 9.1 7.9
Rate (Kbps): 52517 8568