Łącze DSL

Tutaj dowiesz się wszystkiego o DSL TP
Awatar użytkownika

Topic author
rene925
Donator
Donator
Łącze: DSL TP
Kontakt:

Łącze DSL

Nieprzeczytany post autor: rene925 » 16 lip 2010, 22:05

Witam
Mam kilka pytań i proszę abyście pomogli odpowiedzieć na pytania.
1) Miałem Internet Netii 20mb, ale Internet chodzi tak jak łącze 512kb i naprawdę nie żartuje po prostu takie jaja są na centrali (ostatnio jeszcze łącze wyciągało 6mb) jak dzwoniłem pod infolinie neostrady to powiedzieli, że żadnego przeciążenia nie ma jestem tego ciekaw, bo na pewno jest jak robie test łącza. Jeżeli teraz zmienię łącze z Netii na DSL TP to tez będę miał problemy z przeciążeniami takie, jakie miałem w Netii czy raczej łącze będzie działać stabilnie.
2) Internet wykorzystuje na VOIP, Wlan, i od czasu do czasu ściągnę sobie jakiś film, Słucham radia przez Internet itp. Czy mogę liczyć na to, że przy DSL, TP jakość świadczonych usług będzie na najwyższym poziomie i nie dojdzie do takich przypadków jak przytykanie lub tez przeciążenie łącza?? Jeżeli Technicy DSL TP stwierdzą awarie lub też tzw. przytykanie to traktują takie zgłoszenie na poważnie czy też olewają to i mówią, że kiedyś będzie to naprawione???

Chodzi mi przede wszystkim o to żeby nie wyrzucać pieniędzy w błoto, bo jak w DSL-u mają być takie problemy jak w zwykłym Internecie Neo to wole wziąć, neo choć wole mieć trochę wolniejsze łącze, ale naprawdę dobre.

3) Bardzo często w mojej centrali cos niedobrego się dzieje są często awarie i czasami nie ma Internetu przez od 3h do 72h. Z tego, co wiem warunki pod DSL Są, ale czy DSL nie będzie robić takich psikusów??

Bardzo proszę o Odpowiedzi, którzy posiadają wyżej wymienioną usługę myślę nad usługą DSL 2mb na 512kb
DSL TP 80/4
Realia 39/4

Awatar użytkownika

Topic author
rene925
Donator
Donator
Łącze: DSL TP
Kontakt:

Re: Łącze DSL

Nieprzeczytany post autor: rene925 » 19 lip 2010, 6:58

Czy jest tu jakiś technik który mógłby odpowiedzieć na powyższe pytania??? Proszę o odpowiedź
DSL TP 80/4
Realia 39/4

Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat