Nowa Promocja DSL TP

Tutaj dowiesz się wszystkiego o DSL TP

Immortalq
Art Writer
Art Writer
Łącze: Neostrada
Numer GG: 0

Re: Nowa Promocja DSL TP

Nieprzeczytany post autor: Immortalq » 04 lut 2014, 16:31

Z tego co napisałeś w drugim temacie, widzę, że miałem rację.

Propozycja, propozycją, a kart VDSL na centrali nie masz i to by było na tyle. Witaj w Orange.

Awatar użytkownika

Topic author
rene925
Donator
Donator
Łącze: DSL TP
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: rene925 » 05 lut 2014, 9:56

Jestem bardzo zawiedziony ta ofertą :-(

Powinni zrobić DSL do 20mb/1mb dla tych co na centrali nie mają kart VDSL tylko ADSL2+.

Ponadto te modemy które sa w ofercie czytałem że to jeden wielki szajs !!!

Dobrze że jeszcze mam dobry modem speedstream 4101 który trzyma jak skala oraz klauzulę gdy kończy się umowa zostaje automatycznie przedłużona na 12 miesięcy w kwocie abonamentu za jaką płace usługę.

Szkoda że Orange nic nie robi aby poprawić szybkość internetu ale widocznie wolą przechwalać się w telewizji :-)
DSL TP 80/4
Realia 39/4

Awatar użytkownika

best-boy
Administrator
Administrator

Nieprzeczytany post autor: best-boy » 05 lut 2014, 10:06

rene925 pisze:Jestem bardzo zawiedziony ta ofertą :-(

Powinni zrobić DSL do 20mb/1mb dla tych co na centrali nie mają kart VDSL tylko ADSL2+.

Dobrze że jeszcze mam dobry modem speedstream 4101 który trzyma jak skala oraz klauzulę gdy kończy się umowa zostaje automatycznie przedłużona na 12 miesięcy w kwocie abonamentu za jaką płace usługę.

Szkoda że Orange nic nie robi aby poprawić szybkość internetu ale widocznie wolą przechwalać się w telewizji :-)

Jak na centrali jest tylko jakiś stary Stinger i rurka 1G (a nie daj boże 2x155) to żeby to zmodernizować trzeba zostawić samą skorupę ;), ogarnięte dziecko w podstawówce policzy że czasami się jednak nie opłaca.
http://www.speedtest.net/my-result/3432356442
Oddam w dobre ręce skrypty do routerów z softem BILION i jego wszystkie klony.

Awatar użytkownika

Topic author
rene925
Donator
Donator
Łącze: DSL TP
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: rene925 » 05 lut 2014, 21:49

best-boy pisze:
Jak na centrali jest tylko jakiś stary Stinger i rurka 1G (a nie daj boże 2x155) to żeby to zmodernizować trzeba zostawić samą skorupę ;), ogarnięte dziecko w podstawówce policzy że czasami się jednak nie opłaca.

Takie gdybanie nic nie daje :-(

Jeśli chodzi o policzenie czy inwestycja jest opłacalna czy nie to też nie jest takie proste jak myślisz. Trzeba wiedzieć ile jest portów wykorzystywanych i jaki przychód generuje centrala.

Żeby ktokolwiek mógł obliczyć czy inwestycja będzie się opłacała czy nie odnośnie inwestycji w centralę trzeba mieć dane, dzięki którym wyliczenia mogłyby być podparte bo bez danych to nawet Profesor Doktor Habilitowany nie jest w stanie wyliczyć :-)
DSL TP 80/4
Realia 39/4

Immortalq
Art Writer
Art Writer

Nieprzeczytany post autor: Immortalq » 05 lut 2014, 22:48

best-boy pisze:
rene925 pisze:Jestem bardzo zawiedziony ta ofertą :-(

Kolega Ci tylko poglądowo odpisał, zapewne wie doskonale o rzeczach, które tutaj wymieniłeś - są oczywiste.

Nie ma gdybania.

Rzeczywistość jest taka, że kart VDSL nie masz u siebie. Można bezpiecznie założyć, że Orange, które dysponuje wszystkimi wymienionymi przez Ciebie danymi doszło do wniosku, że nie ma sensu ich instalować w Twojej centrali i to tyle. Tak naprawdę powód jest mało istotny, liczy się efekt lub w tym przypadku jego brak.

bartek85
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik

Nieprzeczytany post autor: bartek85 » 27 lis 2014, 22:50

Odkopie temat.
Jestem tak zdesperowany, że chciałem sobie spróbować zamówić DSL w promocji "DSL Dynamiczny". I okazał się wielki ZONK - osoba prywatna nie może zamówić tej usługi. Teraz tylko firmy mogą brać DSL. Niby coś się niedawno zmieniło bo kiedyś szło. Czyli następna porażka Orange. Brak mi słów na tą firmę. Nie wiem jakim cudem ona jeszcze na naszym rynku funkcjonuje.
ObrazekObrazek

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat