Rozwiązanie umowy Turbo DSL dla neo

Tutaj dowiesz się wszystkiego o DSL TP
snuff
Użytkownik
Użytkownik
Łącze: DSL TP
Numer GG: 0

Rozwiązanie umowy Turbo DSL dla neo

Nieprzeczytany postautor: snuff » 18 wrz 2017, 22:06

Mam mała zgryzkę, może źle interpretuje, ale wolę się upewnić. Jeżeli założyłem Turbo DSL dla neo do 10Mb w lipcu 2012 roku, umowa była na 2 lata. Mam nadal ten sam internet. Więc umowa przeszła na okres bezterminowy. I pytanie czy teraz za rozwiązanie umowy cokolwiek będę musiał płacić? Oto adnotacja do umowy :
Jeżeli Abonent, przed upływem okresu obowiązywania Umowy nie zawiadomi Orange, iż nie zamierza korzystać z Usługi, wówczas przyjmuje się, iż
Umowa zostaje przedłużona na czas określony kolejnych 12 miesięcy na dotychczasowych warunkach świadczenia Usługi obowiązujących w ostatnim
dniu okresu na jaki Umowa została zawarta.

Jednak z tego co mi wiadomo od 2014 bodajże wszystkie umowy przechodziły na czas nieokreślony, czyli wtedy mógłbym zrezygnować bez żadnych kosztów. Dobrze mówię czy się mylę?

Disable adblock

Ten serwis utrzymywany jest z reklam i darowizn.
Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że blokujesz nasze reklamy.
Proszę rozważyć Darowizne aby wesprzeć serwis.

Awatar użytkownika
best-boy
Administrator
Administrator
Łącze: Neostrada

Re: Rozwiązanie umowy Turbo DSL dla neo

Nieprzeczytany postautor: best-boy » 19 wrz 2017, 10:03

Dzwoń na infolinię dla DSLa, 801 600 006
Jeśli przeszła na terminowy - nie zrezygnujesz.
Mi się jednak wydaje że przeszła na bezterminowy ale najszybciej prawdy dojdziesz na infolinii.
http://www.speedtest.net/my-result/3432356442
Oddam w dobre ręce skrypty do routerów z softem BILION i jego wszystkie klony.

snuff
Użytkownik
Użytkownik

Nieprzeczytany postautor: snuff » 19 wrz 2017, 15:54

[wulg.]*** według infolinii umowa do lipca 2018.... ofc po zmianach w umowach dla dsla poszła "inna zmiana" i na czas terminowy czyli jeśli umowa była zawierana na 2 lata, to po wyjściu 2 lat i nie składając rezygnacji oraz żadnej oferty na zmianę przechodzi na kolejne 2 lata... Fk orange :( A opcja LTE tmobile, bez limitów za 45zł 20Mb...

Awatar użytkownika
best-boy
Administrator
Administrator
Łącze: Neostrada

Nieprzeczytany postautor: best-boy » 19 wrz 2017, 17:31

Nawet nie zadzwonią :o ale jak umowy przechodziły na bezterminówki to konsultanci zabijali się byle frajera złapać :/
http://www.speedtest.net/my-result/3432356442
Oddam w dobre ręce skrypty do routerów z softem BILION i jego wszystkie klony.

Disable adblock

snuff
Użytkownik
Użytkownik

Nieprzeczytany postautor: snuff » 19 wrz 2017, 19:05

No to są [wulg.], jak net nie działa to przepraszamy za utrudnienia. Połowy rzeczy nie wiedzą co się dzieje, dzwonisz mówisz a oni w kółko, że kogoś wyżej muszą się zapytać / zbadać sprawę i odpiszą. Czekasz 0 odzewu... zgłosiłem 3 dni temu problem - sms zgłoszenie przyjęte i cisza. Tak to u nich wygląda. Patrząc na moje położenie i realia. Rozbudowy czy coś to nie ma mowy.. ostatni raz z wielkim żalem karte ADSL mi zmienili po miesiącu czekania bo była wadliwa czy tam padła. Poza tym od 2007 roku cisza. Wolę już wziąć i nawet pomęczyć się, chociaż myślę, że będzie to chodziło dobrze internet LTE nielimitowany - oferta od tmobile weszła parę dni temu w życie. Do 20Mb albo do 60Mb. 20 jest u mnie pewne koszt 45zł co to jest... 2km w linii prostej BTS mało obciążony, na nadajniku orange podłączając telefon jako router mam prawie w każdej chwili dnia 15Mb minimalnie, czyli już 2x lepiej niż mam do tego stałe 10-20Mb uploadu i ping mniejszy o jakieś 5ms. Tylko kur** [wulg.] się z orange. Zrezygnować nie możesz płacić 2.800 im nie widzi mi się, tak samo jak płacenie dwóch abo... well

Disable adblock

Wróć do „DSL”