upc chce kupic aster

Pytania i informacje dotyczące usługi AsterCity

Topic author
plasterek1980
Nowicjusz
Nowicjusz
Numer GG: 0
Kontakt:

upc chce kupic aster

Nieprzeczytany post autor: plasterek1980 » 17 lis 2005, 15:35

[shadow=red][/shadow]upc polska chce kupic aster i tu jestem ciekaw bo ja obecnie mam aster i aster nie ma zadnych limitów a upc posiada limity we wszystkich opcjach prócz chello ultra 12 mb/s ,czy aster zmieni swoje pakiety na pakiety upc bo jak tak to aster zejdzie juz na psy robiac taki krok wedłg mnie to aster chyba nic nie zmieni w ofercie dostepu do internetu i nie wprowadzi beznadziejnych limitów A CO WY O TYM SĄDZICIE CO ASTER ZROBI Z UPC JAK SIE POŁĄCZĄ

Cosmos
Użytkownik
Użytkownik

Nieprzeczytany post autor: Cosmos » 17 lis 2005, 17:17

kilka firm chce kupić aster, ale chyba upc przejmie...
ale co do pytania - poczekamy, zobaczymy Smile

ATom
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik

Nieprzeczytany post autor: ATom » 17 lis 2005, 17:51

Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie. Nie mam nic przeciwko UPC, ale zdecydowanie wolę Aster. Chodzi przede wszystkim o bezbłędną jakość techniczną usługi w moim rejonie (W-wa Rakowiec). Niestety, chello w bezpośrednim sąsiedztwie specjalnie się nie popisuje.

Zobaczcie sobie krakowską ofertę Aster'a => http://krakow.aster.pl/www/index.html?m=1&sm=2
Jest sporo taniej, ale z beznadziejnymi limitami, bez dodatkowych usług i bez Wilgi, tylko uploadu wliczonego w cenę można pozazdrościć i większych kont e-mail.
Limitom stanowczo mówimy NIE!

Wol2
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik
Łącze: Neostrada Fiber
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: Wol2 » 17 lis 2005, 18:08

musieli sie tam [wulg.] bo 512 jest tańsze od 256 :]

ps. p i e p r z wcale nie jest wolgarnym slowem :]
Przedstawiciel Siedzących dla klientów pierdzących

Madsheep
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik
Łącze: Neostrada
Numer GG: 3882782

Nieprzeczytany post autor: Madsheep » 17 lis 2005, 18:45

[wulg.] (Piper L. Sp.Pl.2 1753) - rodzaj głównie roślin zielnych (wiele jest pnączy), a także krzewów i drzew z rodziny [wulg.]. Występują one głównie w Ameryce oraz Azji. Obejmuje ok. 700 gatunków.
Obrazek

Pleban
Weteran
Weteran
Łącze: UPC Fiber Power
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: Pleban » 17 lis 2005, 20:45

Madsheep
Hehehe...
Laughing Laughing Laughing

Wracając do tematu...
Fuzja dwóch firm może odbywać się na różnych warunkach, ale zazwyczaj silniejszy wchłania słabszego. Zakładając, że UPC jest silniejszym partnerem, to Aster wiele do gadania nie będzie miał. Zależy też jaką strategię zamierza przyjąć UPC. Czy chce zachować markę Aster, czy wchłonąć całą firmę i przemalować logo na swoje (a więc i usługi i kanały i pakiety i... limity).
Posiadane łącze: TwójDom
Posiadany modem: Arris TM502b

ATom
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik

Nieprzeczytany post autor: ATom » 17 lis 2005, 22:38

Wol2 pisze:musieli sie tam [wulg.]ąć bo 512 jest tańsze od 256 :]
Albo po prostu na siłę wabią mocniejszymi ofertami, z tamtejszymi limitami to też niezła polityka :/
Nie wiem czy tak wolno, pewnie tak skoro ten cennik wisi od przeszło miecha i się nie zmienia.

Pleban pisze:Zależy też jaką strategię zamierza przyjąć UPC. Czy chce zachować markę Aster, czy wchłonąć całą firmę i przemalować logo na swoje (a więc i usługi i kanały i pakiety i... limity).
Sad To ja tym panom podziękuję i wracam do Neo, która pewnie pozbędzie się limitów, ostatecznie DSL.

Pożyjemy, zobaczymy i przekonamy się kto ma apetycik na Aster'a.

BERZERKER
Użytkownik
Użytkownik

Nieprzeczytany post autor: BERZERKER » 18 lis 2005, 18:56

Aster w Krakowie to dawny Autocom. Ostatnio ich przejął. Oferta jest taka sama lub podobna do dawnego Autocomu, stąd te limity. Trochę dziwne żeby po rebrandingu zmieniali infrastrukturę, żeby zdjać limity Wink.
No bastard ever won a war by dying for his country. He won it by making the other poor dumb bastard die for his country. - George S. Patton

Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat