Szybszy I Tańszy Internet W Upc

Internet w telewizji kablowej UPC Polska
Awatar użytkownika

Topic author
cmx
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik
Łącze: Neostrada
Numer GG: 0
Kontakt:

Szybszy I Tańszy Internet W Upc

Nieprzeczytany post autor: cmx » 02 kwie 2008, 0:54

Od 2. kwietnia UPC zwiększa prędkość pakietu Internet Turbo i obniża cenę Internet Ultra. Kilka dni temu prezes polskiego UPC Simon Boyd zapowiadał komunikat właśnie na Prima Aprilis, ale prosił, aby traktować go jak najbardziej serio.

Prędkość pakietu Internet Turbo wzrasta ponad dwukrotnie - z dotychczasowych 4 Mb/s do 10 Mb/s w stronę do abonenta i z 0,5 Mb/s do 1 Mb/s od niego w ramach dotychczasowej ceny. Cena za Internet Ultra, o prędkości 20 Mb/s, zostaje obniżona z 249 zł do 149 zł.

Obecnie UPC Polska ma ponad 300 tys. abonentów internetowych i jest drugim największym, po Telekomunikacji Polskiej, dostawcą szerokopasmowego Internetu w Polsce dla klientów indywidualnych. Z kolei z telefonu w UPC korzysta już 110 tys. klientów.

Obrazek

Pierwsza prędkość w tabeli oznacza kierunek do abonenta, zaś druga - od abonenta. (WitekT)

za telepolis

Strona UPC z Cennikiem

UPC Parametry Techniczne PDF
Neostrada 10mbit

M4ciek
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik
Łącze: DSL TP

Re: Szybszy I Tańszy Internet W Upc

Nieprzeczytany post autor: M4ciek » 02 kwie 2008, 10:06

tutaj jest formularz:
https://ramki.upc.pl/przyspieszenie/index2.php

mam Turbo 4MBit + szybsze wysyłanie, w umowie, a w zasadzie w druku zamówienia nie mam nic o terminowości usługi, ale nadal nie rozumiem zupełnie czy mogę podnieść prędkość już teraz
umowa-3.02; 13.02-zgłoszenie Netii do TP; 20.02-odłączenie neo 640; 21.02-synchro@2Mb; 24.02-aktywacja NET24 2Mbit

Awatar użytkownika

Kapela-rules
Użytkownik
Użytkownik

Nieprzeczytany post autor: Kapela-rules » 02 kwie 2008, 11:33

Też nie jestem pewien, na górze tego formularza jest napisane że mogą przyspieszyć tylko ci co nie obowiązuje ich umowa na czas określony oraz promocje, a ja teoretycznie mam w tym pakiecie co mam 50% taniej kablówkę, to to chyba promocja jakaś była ?
PS Też mam 4mbit, od grudnia
Neo 128 -> 256 -> 1024 -> Chello 4Mbit -> Chello 10Mbit (?)

Batura
Wiarus
Wiarus
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: Batura » 22 kwie 2008, 23:47

A jak mam opcję 512 Kb/s to mogę jakoś przyśpieszyć?
http://zboj.lamignat.prv.pl
Klient po przepięciu modemu do innego USB stwierdził:
Włączył mi się teraz prokreator znajdowania nowego sprzętu.

Awatar użytkownika

Xymena
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik
Łącze: Net24
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: Xymena » 30 kwie 2008, 0:32

Witam!!

Z opcji darmowego zwiekszenia predkosci moga skorzystac tylko Ci co korzystaja z uslugi na czas nieokreslony bez zadnych pakietow, promocji itp.

Kapela-rules pisze:pakiecie co mam 50% taniej kablówkę, to to chyba promocja jakaś była ?

Jesli masz pakiet, ze 50 % placisz za tansza usluge, to to jest wziete w promocji, i do poki, promo nie minie, 10 Mb wziasc nie mozna :(.

Batura pisze:A jak mam opcję 512 Kb/s to mogę jakoś przyśpieszyć?

Jesli wziete w promocji, to nie :|

To jest odwieczny problem z tymi zmianami predkosci. Moja sugestia jest nastepujaca i banalnie prosta!
po 1. Jak jestesmy nowymi klientami, bierzmy jakas opcje netu w promocji (placimy 10 zl za podlaczenie, czy tam 1 zl ) wazne ze nie 100 zl, jak w cenniku :). I "meczymy" sie z takim internetem przez czas trwania promocji
po 1a. :) Jestesmy na tyle bogaci, ze placimy 100 zl za podlaczenie, i mamy usluge na czas nieokreslony :), i mamy przywileje jak w pkt. 2* ;)
po 2. (Juz jestesmy weteranami w UPC) Max!! Miesiac przed koncem wygasniecia promocji (najlepiej 2miechy), piszemy pisemko, ze chcemy zrezygnowac z opcji promocyjnej, i pozostac np przy necie jaki mamy teraz, biorac go na czas nieokreslony! I gra!
po 2*. Faktem jest ze nie bedziemy placili 50% za tv przykladowo....(bo taka byla promo), ale beda obejmowaly nas wszystkie zmiany predkosciowe ale i cenowe :>. To ma plusy i minusy :) , kolejny plus, majac umowe na czas nieokreslony, mozemy zrezygnowac z uslugi bez kosztow :) (niestety 3 miesieczny okres wypowiedzenia). Ale plusem moze byc np, wziecie promocji na sam pakiet Pelny ;> :) Bo tak tez sie da!!

Pozdrawiam!!
Od 24-09
Obrazek

U.S. Robotics 9108 z Antena (EA-IO5D)

Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat