Tańszy Internet w UPC - 50 Mb/s od 50 zł

Internet w telewizji kablowej UPC Polska

Topic author
Batura
Wiarus
Wiarus
Posty: 1862
Rejestracja: 27 sty 2008, 12:27
Łącze: DSL TP
Numer GG: 0
Kontakt:

Tańszy Internet w UPC - 50 Mb/s od 50 zł

Nieprzeczytany post autor: Batura » 02 sie 2010, 19:59

Mnie to nie tyczy bo jak to ja mam lojalnościówkę. Ale chyba nie dają już bezprzewodówki gratis?

http://media2.pl/telekomunikacja/67169/ ... rze/3.html

W poniedziałek (2 sierpnia 2010 roku) UPC Polska, największy operator telewizji kablowej, wprowadza nową ofertę internetową. Klienci mogą liczyć na lepsze parametry usług oraz niższe ceny abonamentowe (np. w pakiecie z telewizją 25 Mb/s już od 40 zł).
Nowe portfolio internetowe UPC to wyższe prędkości i niższe ceny. Obecnie portfolio internetowe UPC otwiera usługa Fiber Power 5 Mb/s, a dodatkowo klienci mogą wybrać spośród: prędkości 10 Mb/s (do tej pory 8 Mb/s), 25 Mb/s oraz 50 Mb/s i 120 Mb/s.

UPC Internet - oferta od 2 sierpnia
Usługa Prędkość pobierania Prędkość wysyłania Cena standardowa (bez promocji)
Fiber Power 5 Mb/s 5 Mb/s 512 Mb/s 55 zł
Fiber Power 10 Mb/s 10 Mb/s 1 Mb/s 65 zł
Fiber Power 25 Mb/s 25 Mb/s 1,5 Mb/s 79 zł
Fiber Power 50 Mb/s 50 Mb/s 5 Mb/s 100 zł
Fiber Power 120 Mb/s 120 Mb/s 10 Mb/s 150 zł
UPC Internet: Oferta od 2 sierpnia 2010 roku


Obniżono także cennikowe ceny poszczególnych opcji: Fiber 5 - cena mniejsza o 5 zł, Fiber 10 (wcześniej Fiber 8) - obniżka o 10 zł, Fiber 25 - obniżka o 11 zł, Fiber 50 - obniżka o 20 zł, Fiber 120 - obniżka o 50 zł. W ramach promocji ceny za poszczególne opcje mogą być jeszcze niższe.

- Klienci potrzebują coraz szybszego Internetu w korzystnej cenie. Dlatego inwestujemy w innowacyjność i modernizację sieci, a także najwyższej jakości ofertę. Podwyższenie prędkości internetowych przy jednoczesnej obniżce cen to propozycja UPC, która po raz kolejny wyprzedza rynek i stymuluje jego rozwój. Dzięki nowym promocjom na pakiety usług, z cieszącego się największą popularnością Internetu Fiber Power 25 Mb/s można korzystać już od zaledwie 40 zł/ m-c, a bardziej wymagający internauci docenią fakt, że Fiber Power 50 Mb/s jest dostępny już od 50 zł/ m-c., natomiast najszybszy na rynku Fiber Power 120 Mb/s jest tańszy o 25 proc. - mówi Simon Boyd, prezes zarządu, UPC Polska

Dodatkowo nowe usługi charakteryzują się m.in. większą liczbą komputerów możliwych do podłączenia, pojemnością oraz liczbą kont e-mail, pojemnością kont na serwerze www oraz maksymalnym rozmiarem przesyłanej wiadomości.

Nowe promocje na Internet
UPC wprowadza nowe promocje na pakiety usług, dzięki którym dostępne są na lepszych warunkach, na tak długo, jak klient będzie chciał z nich korzystać. W promocji na potrójną usługę abonenci otrzymają trzecią, najtańszą usługę bez opłat. Przy zakupie dwóch usług, druga jest tańsza o 50 proc. przez cały okres korzystania (okres zobowiązania - 12 miesięcy). Promocje dotyczą też Pakietów Premium Telewizji Cyfrowej UPC oraz usług dodanych. Do najczęściej wybieranego przez klientów Internetu Fiber Power 25 Internet bezprzewodowy WiFi dołączany jest bezpłatnie na cały okres korzystania, zarówno przy zakupie dwóch, jak i trzech usług.

UPC podwyższa prędkości internetu dotychczasowym klientom
UPC Polska rozpoczął także proces systematycznego, automatycznego podnoszenia prędkości usług internetowych dotychczasowym abonentom, którzy od chwili podpisania umowy korzystali z usług o niezmienionych parametrach. Od początku roku proces objął blisko 200 tys. klientów UPC, którzy dzięki temu w ramach dotychczasowej umowy mogą korzystać z szybszego Internetu.
http://zboj.lamignat.prv.pl
Klient po przepięciu modemu do innego USB stwierdził:
Włączył mi się teraz prokreator znajdowania nowego sprzętu.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość