Sam internet UPC a tv anologowa

Internet w telewizji kablowej UPC Polska

Topic author
ITNka
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik
Łącze: Wawtel
Numer GG: 0

Re: Sam internet UPC a tv anologowa

Nieprzeczytany post autor: ITNka » 17 lip 2013, 1:12

michalsobo pisze:Sam net. Mieszkanko miało goły kabel koncentryk wystający ze ściany, kupiłem zwykłe założyłem. Zamówiłem neta bezterminowego w katowicach w upc że zamówiłem po 15 to monter przyjechał po 2óch dniach ( o 15 zamyka się system i przed tą godziną przyjechać może następnego), przyjechał monter i pierwsze co to powiedział że musi założyć ich gniazdo (wymóg). Rozmawiałem z nim chwilkę i mówił że jak trzeba to prowadzą nowy kabel z klatki schodowej tylko wtedy termin montażu przekłada i ustala ci indywidualnie. Koszt instalacji wg taryfy, za nic nie dopłacasz. Jedyne co było dziwne to ich modem cisco podłączony z byle jaką kartą 100 mbit miał wąskie gardło i wyciągał 33 mbity, po zmianie sieci na gigabitową jest ok.

Wielkie dzięki za rade !!!
Od miesiąca mam neta za 56 zł 15 mb/s i analogową UPC 45 programów !
Sposób wyglądał następująco. Zamówiłem internet i telewizje analogową.
Niby było 60 zł za analogową. Następnie przyszedł monter i zainstalował rozdzielacz dokładnie taki sam jak na zdjęciu pokazałeś. Następnie przeszedłem się do UPC że odstępuje od umowy na samą TV zgodnie z 10 dniowym wypowiedzeniem i chce sam internet. Odhaczyli. Minął tydzień i przyszła faktura że dodatkowo mam 75 zł za instalacje. 25 według strony i 50 zł za instalacje TV. Zapłaciłem i teraz dostałem nowa fakturę tylko za net.Tak samo na eboku mam że jest tylko internet. Dla pewności potem zadzwoniłem na infolinie się upewniłem jakie mam usługi i ile mam płacić. Potwierdziły się więc twoje słowa za co jeszcze raz dziękuje :)

Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat