Energis: szerokopasmowy internet wkrótce w całej Polsce

Tablica o Multimo wprowadzonym przez GTS Energis

Slig
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik
Numer GG: 0

Nieprzeczytany post autor: Slig » 08 lis 2006, 20:23

Nie jestem pewien czy przeczytaliście co napisałem, to są ceny netto, bez VATu (napisane jest nad cennikiem) Twisted Evil Do każdego trzeba doliczyć 22% VAT, czyli nie 99pln tylko 120pln za 1mbit na 24 miesiące Smile I wątpię żeby były tam jakiekolwiek limity wprowadzone gdyż TPSA daje praktycznie identyczną ofertę na DSLa bez limitów również dla klientów indywidualnych. Prędzej może być tak, że Energis będzie sprzedawał te łącza tylko firmom w co też wątpię.
Obrazek
DSL1000 @ WRT54GL+Tomato+Speedstream4100

Pleban
Weteran
Weteran
Łącze: UPC Fiber Power
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: Pleban » 09 lis 2006, 0:44

Jak dla mnie taka oferta, to żadna oferta...

Yesteg
Donator
Donator

Nieprzeczytany post autor: Yesteg » 11 lis 2006, 3:10

Z tej oferty podoba mi sie jedynie to:
SLA 99%, przy 95% dostępności zwrot całości abonamentu.
Ciekawe czy dla klientow indywidualnych tez ta opcja bedzie wdrozona.
ByłoObrazekJestObrazek

Cloperflake
Nowicjusz
Nowicjusz

Nieprzeczytany post autor: Cloperflake » 11 lis 2006, 11:13

Niech zgadne beda korzystac z sieci szkieletowej tepsy, zobaczylem ten przereklamowany tytul topicu i nadzieja wstapila we mnie - a gdzie tam.
Od ponad 4 lat nie moge doprosic sie o instalacje neo, wszystkie wiochy w promieniu 5 km moga ja miec poza 2 pechowymi - bo jak tlumacza kable w ziemi sa zle

RADEONX1900
Użytkownik
Użytkownik

Nieprzeczytany post autor: RADEONX1900 » 15 lis 2006, 17:25

Jak się przyjrzeć bliżej i porówna oferte energisa z DSL Telkomuny to energis ma niższe ceny

Slig
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik

Nieprzeczytany post autor: Slig » 15 lis 2006, 17:54

Tak, 6 pln taniej w wersji 1mbit, bo w 4mbit już wychodzi tak samo hehehe Smile
Obrazek
DSL1000 @ WRT54GL+Tomato+Speedstream4100

RADEONX1900
Użytkownik
Użytkownik

Nieprzeczytany post autor: RADEONX1900 » 16 lis 2006, 7:41

Ja miałem na myśli oferte promocyjną Energisa!!!

[ Dodano: 21 Listopad 2006, 16:58 ]
Witam
Dziś jest pierwszy dzień świadczenia szerokopasmowego internetu przez GTS ENERGIS!!! Dzwonie koło godziny 9 do Energisa by złożyć zamówienie. Kobitka w Biurze Obsługi Klienta przyjmuje zamówienie ale pyta się REGON! Ja na to że jestem osobą fizyczną i nie mam regonu. Ale OK przyjeła zlecenie. Po 3 godzinach dzwoni do mnie inna kobitka z Energisa i pyta o dane dotyczące numeru telefonu na jakim ma być świadczona usługa Internet Biznes DSL oraz numer NIP. Nipu nie pamiętałem wiec powiedziałem że dośle pocztą e-mail. Po 2 godzinach przesłałem pocztą email i czekałe na potwierdzenie i oto co dostałem pocztą: przykro nam ale nastąpiła pomyłka z naszej strony. Usługa internet Biznes DSL może być tylko świadczona firmom!!! OOO I TAK!!! A na stronie internetowej napisane bykiem:
GTS Energis kieruje usługę Internet Biznes DSL do:

-korporacji i dużych firm wykorzystujących łącza internetowe do komunikacji z jednostkami terenowymi, oddziałami i/lub partnerami;
-średnich i małych firm, w których wielu pracowników wykorzystuje Internet jako źródło informacji potrzebnej w codziennej pracy;
-firm, dla których dostęp do Internetu jest krytycznym elementem funkcjonowania,
i które z powodów niezawodnościowych poszukują dostawcy gwarantującego najwyższą jakość;
-niedużych dostawców usług i zasobów internetowych, sieci osiedlowych;
-klientów indywidualnych o zwiększonym zapotrzebowaniu na dostęp do Internetu.

Dziękujemy CI ENERGIS za stworzenie konkurencji dla INTERNETDSL (telekomunikacji)
Może komuś się uda podpisać umowe (na osobe fizyczną)

[ Dodano: 22 Listopad 2006, 07:41 ]
Witam
Dziś jest pierwszy dzień świadczenia szerokopasmowego internetu przez GTS ENERGIS!!! Dzwonie koło godziny 9 do Energisa by złożyć zamówienie. Kobitka w Biurze Obsługi Klienta przyjmuje zamówienie ale pyta się REGON! Ja na to że jestem osobą fizyczną i nie mam regonu. Ale OK przyjeła zlecenie. Po 3 godzinach dzwoni do mnie inna kobitka z Energisa i pyta o dane dotyczące numeru telefonu na jakim ma być świadczona usługa Internet Biznes DSL oraz numer NIP. Nipu nie pamiętałem wiec powiedziałem że dośle pocztą e-mail. Po 2 godzinach przesłałem pocztą email i czekałe na potwierdzenie i oto co dostałem pocztą: przykro nam ale nastąpiła pomyłka z naszej strony. Usługa internet Biznes DSL może być tylko świadczona firmom!!! OOO I TAK!!! A na stronie internetowej napisane bykiem:
GTS Energis kieruje usługę Internet Biznes DSL do:

-korporacji i dużych firm wykorzystujących łącza internetowe do komunikacji z jednostkami terenowymi, oddziałami i/lub partnerami;
-średnich i małych firm, w których wielu pracowników wykorzystuje Internet jako źródło informacji potrzebnej w codziennej pracy;
-firm, dla których dostęp do Internetu jest krytycznym elementem funkcjonowania,
i które z powodów niezawodnościowych poszukują dostawcy gwarantującego najwyższą jakość;
-niedużych dostawców usług i zasobów internetowych, sieci osiedlowych;
-klientów indywidualnych o zwiększonym zapotrzebowaniu na dostęp do Internetu.

Dziękujemy CI ENERGIS za stworzenie konkurencji dla INTERNETDSL (telekomunikacji)
Może komuś się uda podpisać umowe (na osobe fizyczną)

Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat