15 marca i nic się nie ruszyło

Tablica o Multimo wprowadzonym przez GTS Energis

Topic author
spy8
Użytkownik
Użytkownik
Numer GG: 0

15 marca i nic się nie ruszyło

Nieprzeczytany post autor: spy8 » 15 mar 2007, 11:36

sprawdzałem przed chwilą loginu i hasła nie dostałem, na koncie tp dalej od 28 lutego w realizacji dodzwonić do infolini Multimo nie ma szans. I co teraz będzie UKE dał czas tp do 15 ????
a najśmieszniejsze jest to że mój numer umowy jest 120 Sad Sad (niewierze że osoby z numerami umów większych nie są już podłączone)
Podłączyli dziś kogoś ???

godz. 13.55 dodzwoniłem się do Multimo i całe moje pretensje odnośnie stanu podłączenia usługi a dokładnie zapewnień pani z infolini z piatku która twierdziła że 15 NAPEWNO NAJPÓŹNIEJ BEDE MIEĆ NETA zostały skwitowane jednym zdaniem ------> 15 marca jeszcze trwa proszę zadzwonić wieczorem - niemamy jeszcze odpowiedzi z telepsa !!!!!

Czekam dalej
Ostatnio zmieniony 15 mar 2007, 13:59 przez spy8, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

ow_ad
Donator
Donator
Łącze: Net24
Numer GG: 6668115

Re: 15 marca i nic się nie ruszyło

Nieprzeczytany post autor: ow_ad » 15 mar 2007, 11:46

Ja tez czekam, moje papiery do tp poszły 2.03, synchro nie mam, 7 dni roboczych jakie miała tp na rozpatrzenie mojej sprawy minęło i nic Sad
A najciekawsze, że dostałem telefon w poniedziałek, że mają dużo zamówień do realizacji i na 15 nie ma szans Sad
Czekam cierpliwie ...
Multimo 1M :)
Obrazek

kantona
Bywalec
Bywalec

Nieprzeczytany post autor: kantona » 15 mar 2007, 12:23

Ja także czekam - od 8 lutego i nadal nic - a po drodze setki perypetii z multimo i z tp Confused

Awatar użytkownika

clarens2253
Nowicjusz
Nowicjusz

Nieprzeczytany post autor: clarens2253 » 15 mar 2007, 12:36

U mnie także bez zmian. Synchronizacja modemu jest, ale nie mogę pobrać loginu i hasła. Dzwoniłem dziś do Multimo i po raz kolejny zwalają winę na TePse.
Ping...........o...................Pong

moHer82
Nowicjusz
Nowicjusz

Nieprzeczytany post autor: moHer82 » 15 mar 2007, 13:59

12.03 GTS dostał info od TPSA, że linia gotowa (synchro od 09.03), od wtedy wchodzę 5 x dziennie na register.multimo.pl i "status... ...nie pozwala na pobranie loginu i hasła".

Na infolinii Multimo nie wiedza nic, oprocz "moze dziś lub jutro" i "być może nasi technicy mają jakis problem".
Najpierw dzwonia i zwalaja wine na TPSA, a teraz sami nie moga sobie poradzic. Po prostu rece opadaja...

moltimo.go.pl
Użytkownik
Użytkownik
Łącze: Wawtel
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: moltimo.go.pl » 15 mar 2007, 14:01

Łączę się z wami w bólu [*] [*] [*] Ja czekałem ponad miesiąc, ale i tak uważam, że takie tematy są bez sensu. Ja zamiast żalić się na forach zrobiłem stronkę żeby odreagować http://www.moltimo.go.pl
I pamiętajcie, że pobranie loginu i hasła jest równoznaczne z rozpoczęciem świadczenia usług Ja się 2 razy zastanowiłem zanim go pobrałem Smile
Dziecko multimo - myśli, że nieco słabszy transfer jest spowodowany "zawirusowaniem" komputera, a jedyna rada to reinstalacja systemu.

Awatar użytkownika

clarens2253
Nowicjusz
Nowicjusz

Nieprzeczytany post autor: clarens2253 » 15 mar 2007, 14:24

Nie traktuję postów jako formy wyżalania się w celu poprawienia zdrowia psychicznego. Posty mają formę informacyjną, ewentualni nowi klienci Multimo powinni mieć świadomość jak w praktyce wygląda przygoda z tą firmą. Podpisałem umowę o świadczenie usługi i żądam jej wykonania, co trwa wieki. Tłumaczenie, iż mają nawał pracy lub obarczanie winą TP jest bez sesnu. Mogli pomyśleć wcześniej ponieważ zaistniałe sytuacje były do przewidzenia. Zwiększenie zasięgu było celem numer 1, a warto było przygotować część abonentów do bezproblemowego przyłączenia usługi. Opieszałość TP też nie jest zjawiskiem nowym.
I nad czym się zastanawiać przy próbie pobrania loginu i hasła?! Podpisałem umowę i po tygodniu chcę korzystać z usługi - nie jest to wyższa filozofia. Mam fizycznie podpiętą linię, zsynchronizowany modem, podane prędkości ADSL wyglądają pięknie ( 2496 Download / 320 Upload) i ze względu na status usługi nie mam loginu i hasła do połączenia. Temat jest dla mnie wyjątkowo delikatny, gdyż internet służy mi jako narzędzie pracy. To tyle.
BTW: Miało być pięknie a jest jak zwykle....
Ping...........o...................Pong

moltimo.go.pl
Użytkownik
Użytkownik
Łącze: Wawtel
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: moltimo.go.pl » 15 mar 2007, 14:50

Posty mają formę informacyjną, ewentualni nowi klienci Multimo powinni mieć świadomość jak w praktyce wygląda przygoda z tą firmą...

o opieszałośći GTS & TP można przeczytać w każdym temacie w tym dziale-90% postów to żale Smile

Mogli ]omyśleć wcześniej ponieważ zaistniałe sytuacje były do przewidzenia.

Ośmielę się sprzeciwić. Przygotowanie infrastruktury i systemu trwa latami. Do przewidzenie to był ten bałagan który teraz mamy.

I nad czym się zastanawiać przy próbie pobrania loginu i hasła?!

Nie wszystkich oczywiście to dotyczy. Ja jedynie o tym przypomniałem. Dajmy na to sytuacja z życia: Pobrałeś sobie login i hasło w kafejce, a tu kurier gubi przesyłkę z twoim modemem (w domu takiego nie masz)... i klops bo płacisz, a nie masz.

OMG co jest z tym cytowaniem...
Dziecko multimo - myśli, że nieco słabszy transfer jest spowodowany "zawirusowaniem" komputera, a jedyna rada to reinstalacja systemu.

chudy111
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik
Numer GG: 0

Nieprzeczytany post autor: chudy111 » 15 mar 2007, 15:56

A u mnie dziwna sprawa, na stronie multimo jest login:*******@multimo.pl, probowalem sie zalogowac i nic, jak zmienilem na ******@gtsenergis.pl zalogowalo sie odrazu Smile

daneq
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik

Nieprzeczytany post autor: daneq » 15 mar 2007, 16:00

chudy111 pisze:A u mnie dziwna sprawa, na stronie multimo jest login:*******@multimo.pl, probowalem sie zalogowac i nic, jak zmienilem na ******@gtsenergis.pl zalogowalo sie odrazu Smile

wcale nie jest dziwna.
poczytaj:
http://www.multimo.pl/konfiguracja.html

Login: start@gtsenergis.pl

Hasło: start
strefa 0-14
od 2007r.
obecnie 20 MB
Obrazek

Awatar użytkownika

ow_ad
Donator
Donator
Numer GG: 6668115

Nieprzeczytany post autor: ow_ad » 15 mar 2007, 17:36

A jednak Very Happy
Jeszcze rano nic a teraz synchro ok Surprised
mogę wejść na stronę rejestracyjną ale jeszcze nie mogę pobrać loginu i hasła, wyskakuje komunikat :
"brak umowy w systemie"
ale jestem dobrej mysli... może jutro...
Multimo 1M :)
Obrazek

tommlo
Użytkownik
Użytkownik

Nieprzeczytany post autor: tommlo » 15 mar 2007, 21:33

zapewniam ze ruszylo ruszylo
TP nadrabia zaleglosci.......

SQ9MCS
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik
Łącze: Neostrada

Nieprzeczytany post autor: SQ9MCS » 15 mar 2007, 22:05

No widzę że wszędzie masakra. Mój szwagier zamówił multimo co najlepsze sam mu podsunąłem. Sad No ale nic batalia toczy się od 11 lutego. Ale nie jest sam ja zamówiłem sobie neostradę 6Mb wraz z osobnym łączem TP i też same problemy. Ściemniają jak mogą. Dzisiaj stałym punktem dnia jest obowiązkowy telefon do TP, szwagier dzwoni do multimo niech wiedzą że ludzie czekają.
Obrazek

Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat