Jakość łącza

Tablica o Multimo wprowadzonym przez GTS Energis

amigo1313
Nowicjusz
Nowicjusz
Numer GG: 0

Re: Jakość łącza

Nieprzeczytany post autor: amigo1313 » 30 gru 2009, 0:19

Witam

DSL Status: Up
DSL Modulation Mode: GDMT
DSL Path Mode: INTERLEAVED
Downstream Rate: 2496 Kbps
Upstream Rate: 320 Kbps
Downstream Margin: 31 db
Upstream Margin: 28 db
Downstream Line Attenuation: 24
Upstream Line Attenuation: 11
Downstream Transmit Power: 0
Upstream Transmit Power: 0

Da rade na tym pociągnać 6 MB teraz mam 2 Mb w Netii ale chętnie bym poszedł do multimo

bdkacz
Wiarus
Wiarus
Łącze: Neostrada Fiber

Nieprzeczytany post autor: bdkacz » 30 gru 2009, 0:38

Pójdzie 6 Mb/s
Netia LLU + Netgear DGND3700v2:
ObrazekObrazekParametry linii

amigo1313
Nowicjusz
Nowicjusz

Nieprzeczytany post autor: amigo1313 » 30 gru 2009, 0:42

dzięki

Jeszcze jedno

Jak oceniacie multimo. Głównie chodzi mi o jakość usługi.

Ja z netii odchodzę głownie z powodu kiepskiej oferty na przedłużenie za 2MB na 18 miesięcy chcą 84 zł a to jest drogo. W Multimo za 82 zł będę miał jeszcze w cenie telefon.

Vibovit
Bywalec
Bywalec
Łącze: Net24

Nieprzeczytany post autor: Vibovit » 30 gru 2009, 4:38

Powiem tak, jak ja odchodziłem od netii to nie chcieli mi zaproponować nic poza cennikiem, a w multimo jest w z tym już trochę inaczej, gdyż można dogadać się co do warunków umowy. Poza tym chcieli mi wcisnąć 2 mbit (2 lata temu) za 100zł/miech, gdzie w multimo już wtedy podpisałem umowę za 84zł/miech. Później jeszcze dzwonili, pytali się dlaczego zrezygnowałem i stwierdziłem, że co do jakości nie mogłem narzekać, ale powinni popracować nad zatrzymywaniem klientów dając im lepsze warunki przy przedłużaniu umowy. Co do multimo to myślę, że pingi nawet są lepsze w niektóre miejsca za naszą zachodnią granicą, bo co do wschodniej do jednak gorzej w moim odczuciu. Transfery bardzo stabilne zarówno w netii jak i multimo. Netia miała małe przeciążenia w momencie wdrażania BSA, ale później już było bardzo przyzwoicie. Tak więc co do multimo to na plus transfery i pingi, na minus obsługa która jest jednak o wiele mniej dostępna, aniżeli w netii. Tak więc mogę tylko polecić net z multimo, ale na Twoim miejscu spróbował bym też z netką, mają całkiem fajną ofertę teraz. Musisz się także przygotować na 1,5 miesiąca bez netu, bo niestety tak to trwa. Acha i nie dzwoń na błękitną linię, oni nie mają pojęcia o umowach BSA, ani też nie znają czasu zwolnienia łącza. Nie mają też wglądu w papiery od operatorów dotyczące rezygnacji z usługi, dzięki czemu będzie mógł mieć zwolnione łącze. Trzeba monitować w netii, aby wysłali taki papier do TP jak najszybciej.
Obrazek >> :)) Obrazek
Zmiana z netii na multimo zakończona pomyślnie :P

Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat