Nowy system Przysyłania Faktur

Tablica o Multimo wprowadzonym przez GTS Energis

Topic author
randez
Użytkownik
Użytkownik

Nowy system Przysyłania Faktur

Nieprzeczytany post autor: randez » 23 sty 2009, 9:28

Ostatnio się zdziwiłem gdy na moim eBOK ujrzałem saldo 207.29 i jakieś dziwne numery faktur oraz jedna zaniżona. Zadzwoniłem na Infolinię i sytuację mi wyklarowali. Zaniżona faktura to jakieś wyrównanie, a poza tym wszystkie cztery są wystawione do przodu i przyjdą w jednej kopercie do domu. Można je będzie zapłacić wszystkie z góry lub płacić każdą oddzielnie w terminie. Co wy na to? Multimo chyba tnie koszty wysyłki.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika

alecosiestao
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik
Łącze: Net24
Numer GG: 0

Re: Nowy system Przysyłania Faktur

Nieprzeczytany post autor: alecosiestao » 23 sty 2009, 18:53

Mam tak samo. Druga sprawa to przestała przychodzić na maila informacja o wystawionej fakturze itp ;/

ziggy
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik

Nieprzeczytany post autor: ziggy » 23 sty 2009, 20:03

kolega ma racje, tna koszty, ale swoja droga moze to i lepiej, bo ci ktorym konczy sie umowa, beda mogli odpowiednio wczesniej zareagowac, zeby nie zabulic po uplywie okresu promocji, w ogole to strasznie cuduja w tym multimo ...

Kit44
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik
Łącze: Wawtel

Nieprzeczytany post autor: Kit44 » 24 sty 2009, 10:55

U mnie to samo.

Tylko musze to jeszcze dokladnie sprawdzic bo wydaje mi sie ze umowe mam do poczatku kwietnia - a fakture wystawili mi chyba za caly miesiac :?
Obrazek
D-6Mb/s // U-3Mb/s

Awatar użytkownika

g83
Bywalec
Bywalec

Nieprzeczytany post autor: g83 » 24 sty 2009, 17:29

A to czasem nie przez:
viewtopic.php?f=31&t=16258 ?

maciejnet
Bywalec
Bywalec

Nieprzeczytany post autor: maciejnet » 26 sty 2009, 12:18

Zgadza się, wystawiają kilka faktur na przód. Redukcja kosztów przesyłki. To samo jest w przypadku cyfry. Oni zawsze przesyłają 2 fakturki razem. Nic nowego.
Obrazek
Posiadane łącze: Netia 900 mbit/s
Posiadany router: Huawei HG8245Q Router ONT Combo

mirek294
Nowicjusz
Nowicjusz

Nieprzeczytany post autor: mirek294 » 26 sty 2009, 15:57

Witam wszystkich na forum :D
Kit44-bedziesz przedłużał umowe,jestes zadowolony z multimo?Pytam bo mnie tez konczy sie umowa w kwietniu ,zadowolony jestem ale nie wiem jak nowy operator,i promocja obecna sie konczy 31.01 a nie wiadomo jak bedzie pozniej.Moze ktoś coś wie o nowych promocjach dla przedłużających-pozdrawiam :D

Vibovit
Bywalec
Bywalec

Nieprzeczytany post autor: Vibovit » 26 sty 2009, 18:44

a ja nie dostałem jeszcze faktury, ani w eboku na stronie nie mam wystawionej, ma ktoś jeszcze tak?
Obrazek >> :)) Obrazek
Zmiana z netii na multimo zakończona pomyślnie :P

Juzef
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik

Nieprzeczytany post autor: Juzef » 27 sty 2009, 11:45

Ja dostałem pierwszą, grudniową w połowie grudnia. I teraz za styczeń nie widzę ciągle w skrzynce nic, choć w e-bok'u są. Pierwsza faktura miała termin płatności do końca miesiąca, czy wszystkie tak mają? Czekać, aż przyślą papier, czy bulić nawet jak nie dojdzie?

Awatar użytkownika

RaV
Wiarus
Wiarus
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: RaV » 27 sty 2009, 12:17

A jak chcesz zapłacić nie mając numeru faktury? Sprawdź panel...
Wypasione routery ADSL z chipsetem Broadcom na pokładzie oraz softem DGTeam na sprzedaż:
Obrazek

Kit44
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik

Nieprzeczytany post autor: Kit44 » 27 sty 2009, 12:34

mirek294 pisze:Witam wszystkich na forum :D
Kit44-bedziesz przedłużał umowe,jestes zadowolony z multimo?Pytam bo mnie tez konczy sie umowa w kwietniu ,zadowolony jestem ale nie wiem jak nowy operator,i promocja obecna sie konczy 31.01 a nie wiadomo jak bedzie pozniej.Moze ktoś coś wie o nowych promocjach dla przedłużających-pozdrawiam :D

Też sie nad tym zastanawiam, ja w sumie aneksu nie podpisałem wiec nie wiem czy bedzie jakas nowa umowa czy nie. Zreszta jeszcze chwile czasu jest - a cena jak na razie jest chyba najlepsza - poza tym nawet w przypadku przejęcia ponoć infrastruktura ma zostać ta sama ale jak bedzie to sie okaże - także narazie jeszcze czekam na rozwój sytuacji.

Zadowolony jestem (w sumie mi dużo do szczecia nie potrzeba bo z poprzednimi dostawcami (WLAN) mialem takie cyrki że szok), w sumie jestem w Multimo od poczatku jego istnienia ;) (no prawie - jak dobrze pamietam to dostepni byli u mnie w styczniu, złożyłem zamówienie w marcu).

Także tak jak napisałem - na razie czekam na rozwój sytuacji i zobaczym co z tego się wykluje :wink:
Obrazek
D-6Mb/s // U-3Mb/s

DNL666
Bywalec
Bywalec

Nieprzeczytany post autor: DNL666 » 27 sty 2009, 16:47

Mi też kończy się aneks (byłem jednym z pierwszych klientów - umowa na 12 miesięcy 1MB, potem aneks na 12 - 6MB). Co do jakości usług jestem bardzo zadowolony. Aneks kończy mi się w połowie marca jakoś, też w sumie chcę ponownie skorzystać z oferty zostań z mumo, ale tak jak kolega wyżej pisał, oferta ta kończy się 31 stycznia. Mam nadzieję, że oferta ta zostanie przedłużona, albo może nawet coś ciekawszego wprowadzą ;) Jakby ktoś miał jakieś newsy to niech da znać :)

Vibovit
Bywalec
Bywalec

Nieprzeczytany post autor: Vibovit » 27 sty 2009, 22:10

ja tam nie mam w eboku żadnej faktury za 2009-ty jeszcze wystawionej i nie mam zamiaru się przypominać :)
Obrazek >> :)) Obrazek
Zmiana z netii na multimo zakończona pomyślnie :P

Topic author
randez
Użytkownik
Użytkownik

Nieprzeczytany post autor: randez » 27 sty 2009, 22:58

@Kit44. Już dawno po przejęciu.
"Dnia 19 grudnia 2008 r. Telestrada S.A. podpisała umowę zakupu 100% udziałów w Multimo Sp. z o.o. od GTS Energis Sp. z o.o. Transakcja stanowi kolejny etap w realizacji strategii Spółki nakierowanej na konsolidację małych operatorów telekomunikacyjnych. Telestrada S.A. obsługuje głównie ruch głosowy podczas gdy Multimo Sp. z o.o. specjalizuje się w dostarczaniu usług szerokopasmowego dostępu do Internetu w technologii ADSL w oparciu o linie telefoniczne należące do TPSA. Zarząd Telestrada S.A. widzi poważne synergie w funkcjonowaniu obu spółek zarówno od strony zwiększania przychodów jak i ograniczenia kosztów operacyjnych. Abonentom Multimo Telestrada zaproponuje własne usługi głosowe tak, by klienci obecnie obsługiwani w zakresie usług Internetowych przez Multimo a w zakresie usług głosowych przez innego operatora przenieśli wszystkie usługi do Multimo w ten sposób zyskując na jakości obsługi, jednocześnie optymalizując koszty i redukując liczbę otrzymywanych faktur. Jednocześnie Telestrada S.A. wykorzysta doświadczenie Multimo we wdrażaniu usług Internetowych i zaoferuje je szerzej własnym abonentom. Obecnie zaledwie 5% abonentów Multimo korzysta jednocześnie z usług głosowych i zaledwie 2% abonentów Telestrady korzysta z usług ADSL. Zarząd dostrzega jednocześnie wiele synergii kosztowych w funkcjonowaniu obu operatorów i będzie dążył do wyeliminowania kosztów powielanych w obu spółkach. Integracja operacyjna obu operatorów powinna zakończyć się w marcu 2009 r. Zarząd Telestrada S.A. spodziewa się, że Multimo Sp. z o.o. będzie miała około 8 mln PLN przychodów w 2009 r. Po przeprowadzeniu integracji operacyjnej przedstawiona zostanie prognoza finansowa grupy na rok 2009"

Kit44
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik

Nieprzeczytany post autor: Kit44 » 28 sty 2009, 12:48

Hmm no to to przeoczyłem.
Ale czyli że co? Ci co podpisali aneks są rozumiem w telestradzie. Ale ci co nie podpisali są dalej obsługiwani przez GTS.
No ale w takim razie co przy przedłuzaniu umowy? Bo teoretycznie nie bedzie to przedłuzenie tylko podpisanie umowy z inną firma...
Teraz to się już pogubiłem :shock:
Obrazek
D-6Mb/s // U-3Mb/s

Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat