Faktury w Multimo

Tablica o Multimo wprowadzonym przez GTS Energis

pafcio37
Nowicjusz
Nowicjusz
Łącze: Net24
Numer GG: 71

Re: Faktury w Multimo

Nieprzeczytany post autor: pafcio37 » 17 cze 2010, 0:29

Kiedy do Was przychodzą eko-faktury? Bo czekam na swoją pierwszą fakturę a już dziś mamy 17 czerwca i nadal nic nie ma. Internet mi włączyli 28 maja. niestety nie otrzymałem dostępu do ebok żeby sprawdzać faktury.

Awatar użytkownika

g83
Bywalec
Bywalec
Numer GG: 0

Nieprzeczytany post autor: g83 » 17 cze 2010, 11:02

pafcio37 pisze:Kiedy do Was przychodzą eko-faktury? Bo czekam na swoją pierwszą fakturę a już dziś mamy 17 czerwca i nadal nic nie ma. Internet mi włączyli 28 maja. niestety nie otrzymałem dostępu do ebok żeby sprawdzać faktury.

eBOK i tak nie działa, więc nic nie tracisz :D

Juzef
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik

Nieprzeczytany post autor: Juzef » 20 cze 2010, 13:08

Burdel na kółkach jak zwykle... eBOA już chyba przed końcem świata nie naprawią. A na fakturze czerwcowej mam niedopłatę w wysokości opłaty majowej. Przejmować się tym? Oni podobno na opóźnienia w opłatach nie są wrażliwi, ale tu akurat to musi być lipa po ich stronie, bo sprawdziłem 5 razy i z mojej strony jest zapłacone.

kantona
Bywalec
Bywalec

Nieprzeczytany post autor: kantona » 01 wrz 2010, 17:18

Mam pytanie - ostatnią fakturę jaką dostałem od multimo zapłaciłem pod koniec lipca - po kilku dniach zorientowałem się, że umowa mi się skończyła. Zadzwoniłem do multimo i powiedziano mi, że przeszła na czas nieokreślony (teraz czekam na jakąś promocję) i tu moje pytanie - będę otrzymywał faktury nadal czy teraz już mnie olewają i póki płacę to mam neta a jak przestanę to zostanie odcięty?

Awatar użytkownika

RaV
Wiarus
Wiarus
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: RaV » 01 wrz 2010, 19:06

Masz neta na warunkach umowy bezterminowej. Niepłacenie rachunków nie jest sposobem na rozwiązanie umowy. Faktury przyślą pewnie w połowie września. W multimo nawet jak nie płacisz to masz neta tylko potem przychodzi do zapłacenia faktura zbiorcza z odsetkami.
Wypasione routery ADSL z chipsetem Broadcom na pokładzie oraz softem DGTeam na sprzedaż:
Obrazek

kantona
Bywalec
Bywalec

Nieprzeczytany post autor: kantona » 02 wrz 2010, 15:58

Nie chodziło mi o to, żeby nie płacić i niech mi odetną - tylko o to czy skoro umowa przeszła na bezterminową to nie zapomnieli o przysyłaniu mi rachunków ;)

lucasmadi
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik
Łącze: Multimo
Numer GG: 5489349

Nieprzeczytany post autor: lucasmadi » 03 wrz 2010, 13:07

RaV pisze:W multimo nawet jak nie płacisz to masz neta tylko potem przychodzi do zapłacenia faktura zbiorcza z odsetkami.

Pierwsze slysze o tych odsetkach.. ja place faktury tak jak mi je przysylaja (czyli nie na czas itd), i jeszcze nie dostalem nigdy zadnych odsetek.

Awatar użytkownika

buggg
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: buggg » 03 wrz 2010, 13:16

Bo to są akurat faktury o których oni wiedzą że przyszły za późno. Myślę że jakbyś się zaczął ociągać w miesiącach, to zaczęli by egzekwować swoje.

Awatar użytkownika

RaV
Wiarus
Wiarus
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: RaV » 03 paź 2010, 13:22

Jest już Październik, a ostatnią fakturę za sierpień opłaciłem dokładnie 2 miesiące temu. Czy wam również nie przysłali jeszcze zestawu 4 kolejnych faktur? Można to tłumaczyć tym, że wiedzieli, iż szykują się obniżki oraz że klienci będą przedłużali umowy, więc nie wystawili jeszcze faktur, bo musieliby robić dwa razy to samo. Idąc tym tropem można spodziewać się, że po wprowadzeniu nowej promocji w Multimo tak samo jak w TP będzie można przedłużyć umowę niezależnie od tego ile pozostało czasu do końca umowy.
Wypasione routery ADSL z chipsetem Broadcom na pokładzie oraz softem DGTeam na sprzedaż:
Obrazek

kantona
Bywalec
Bywalec

Nieprzeczytany post autor: kantona » 03 paź 2010, 14:07

Ja płaciłem fakturę w lipcu (ostatnią jaką dostałem) i potem był spokój - następne dostałem dopiero w połowie września - zapłaciłem jedną i w międzyczasie zmieniłem z 2 na 6 mbit - na infolinii powiedzieli, że przyślą nowe rachunki z uwzględnieniem mojej wpłaty jeszcze za 2mbit itd.
Do dziś jednak nic nie dostałem.

Awatar użytkownika

g83
Bywalec
Bywalec

Nieprzeczytany post autor: g83 » 03 paź 2010, 14:08

RaV pisze: Idąc tym tropem można spodziewać się, że po wprowadzeniu nowej promocji w Multimo tak samo jak w TP będzie można przedłużyć umowę niezależnie od tego ile pozostało czasu do końca umowy.

No powinni tak zrobić... przecież Multimo jeszcze nie odpowiedziało na obniżkę NEO z kwietnia :?

barteks2
Bywalec
Bywalec

Nieprzeczytany post autor: barteks2 » 03 paź 2010, 22:22

Ja dostałem faktury za miesiące wrzesień - grudzień 2010 r.
Obrazek

daneq
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik

Nieprzeczytany post autor: daneq » 04 paź 2010, 21:27

U mnie jak zwykle faktury co miesiąc.
strefa 0-14
od 2007r.
obecnie 20 MB
Obrazek

kantona
Bywalec
Bywalec

Nieprzeczytany post autor: kantona » 19 paź 2010, 21:53

Dziś dostałem zaległą i przyszłe faktury. Tak się niefortunnie złożyło, że nie mam pieniędzy aby zapłacić rachunek, który miałem zapłacić do wczoraj - pieniądze dostanę za jakieś 10 dni. Tak więc tu pytanie do osób, którym zdarzyło się nie zapłacić w terminie - czy mam się czym przejmować, czy mnie nie odetną i mogę spokojnie zapłacić za te ok. 10 dni? Mam multimo od ponad 3 lat i ani razu nie spóźniłem się z zapłatą dlatego pytam.

Awatar użytkownika

RaV
Wiarus
Wiarus
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: RaV » 19 paź 2010, 22:18

Możesz pół roku nie płacić i nie odetną Ci Internetu najwyżej postraszą, że zajmie się tobą firma windykacyjna, więc nie masz czym się przejmować. Oni mają tam taki burdel, że nawet nie zauważa, że nie opłaciłeś rachunku na czas. ;)
Obrazek

Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat