Faktury w Multimo

Tablica o Multimo wprowadzonym przez GTS Energis

Vibovit
Bywalec
Bywalec
Łącze: Net24
Numer GG: 0

Re: Faktury w Multimo

Nieprzeczytany post autor: Vibovit » 12 cze 2009, 0:21

ziggy pisze:rozumiem, ze ten notatnik to taki obciążnik ... :D:D:D ... ale kombinują ci kolesie z multimo ... ale spoko. można sie z nimi targować, nie maja sztywnych wzorów umów i to mi sie podoba :)

Nie, ten obciążnik to taka metalowa blaszka doczepiona do koperty z logo inpostu :P
Obrazek >> :)) Obrazek
Zmiana z netii na multimo zakończona pomyślnie :P

ktm
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik

Nieprzeczytany post autor: ktm » 12 cze 2009, 16:48

ziggy pisze:ktm ... a jednak sie da ... bo umowe napisali pode mnie ... nie duzo, ale zawsze cos ... z nimi trzeba zdecydowanie, nikt nikomu łaski nie robi , jest orange, jest netia, jest TK ... do wyboru do koloru ... dali plamę w kwietniu, jak dostali wypowiedzenie to zaraz potem zaczeły sie pertraktacje :)

Acha czyli dopiero po otrzymaniu pisemnego wypowiedzenia zaczęli z Tobą pertraktować? :lol: Mnie, przed wysłaniem wypowiedzenia nie chcieli zaproponować żadnej zniżki poza tym co oferują na stronie.

Awatar użytkownika

RaV
Wiarus
Wiarus
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: RaV » 06 lip 2009, 21:39

Nareszcie po 3 miesiącach otrzymałem rachunek, a właściwie to 5 rachunków (od początku kwietnia do końca sierpnia). Przyszło normalnie pocztą bez żadnych dodatków ani powiadomień na maila. Wszystko byłoby fajnie gdyby nie fakt, że za aktywację policzyli mi 100 zł zamiast 19 zł oraz nie odjęli 40 zł za modem. I znowu reklamacja... :lol: Zaczynam się już gubić w liczeniu, który to już raz w kolei będę składał reklamację.
Wypasione routery ADSL z chipsetem Broadcom na pokładzie oraz softem DGTeam na sprzedaż:
Obrazek

ktm
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik

Nieprzeczytany post autor: ktm » 10 lip 2009, 18:13

No to będziesz musiał ich pilnować bo teraz w panelu nie uświadczysz nowych wpłat czy korekt. Moja ostatnia wpłata ujęta w panelu jest z kwietnia br. :D

Awatar użytkownika

RaV
Wiarus
Wiarus
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: RaV » 10 lip 2009, 18:35

Okazuje się, że multimo w ogóle nic nie wie o tych fakturach, które otrzymałem. Według nich nie powinienem w ogóle otrzymać żadnych faktur, bo nie zostały jeszcze wystawione, a numer rachunku bankowego z faktur, które otrzymałem, nie pokrywa się z tym, który podają mi na infolinii, i co ja teraz mam z tym zrobić? :?
Wypasione routery ADSL z chipsetem Broadcom na pokładzie oraz softem DGTeam na sprzedaż:
Obrazek

ktm
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik

Nieprzeczytany post autor: ktm » 11 lip 2009, 13:34

:shock: :shock: :shock: :shock: zgłosić próbę oszustwa? :shock: Niech sprawdzą czyje to konto jest. Niezły byłby z tego wałek... :shock:

barteks2
Bywalec
Bywalec

Nieprzeczytany post autor: barteks2 » 05 sie 2009, 12:08

30 lipca otrzymałem fakturę za maj, czerwiec i lipiec jednocześnie. Faktura wystawiona 30.06 z datą płatności 31.07, czyli de facto 1 dzień :shock:

Pisałem do nich maila w tej sprawie jakieś 3 miesiące temu... Ponadto do dnia dzisiejszego nie przysłali mi korekty zawyżonej faktury z marca :?
Obrazek

ktm
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik

Nieprzeczytany post autor: ktm » 05 sie 2009, 14:29

Spoko, ja do tej pory nie dostałem żadnej faktury, ani pocztą ani emailem choć emaile na moje konto w multimo już dochodzą. Na mojego emaila w sprawie braku faktur także nie odpowiedzieli a skoro tak to ja ich chromolę, zapłacę dopiero jak faktury przyjdą.

Rafał_Pisz
Użytkownik
Użytkownik

Nieprzeczytany post autor: Rafał_Pisz » 05 sie 2009, 22:55

Ja też nie dostałem faktury za maj i czerwiec i za lipiec, jak dzwoniłem pod koniec czerwca z zapytanie co jest z fakturami to miła Pani powiedziała ze będą wystawione w późniejszym terminie a za maj i czerwiec kazała zapłacić tą samą kwotę co w kwietniu i na ten sam numer konta co na fakturze z kwietnia, no i zapłaciłem w ciemno. W lipcu jak dzwoniłem to znów była ta sama gadka że faktury będą później no i płacenia się nie domagali. Zastanawia mnie jeszcze jedna sprawa niby GTS miał sprzedać Multimo Telestradzie czy jakoś tak, a jak w czerwcu dostałem aneks do umowy to wszystkie dane i adres firmy się nie zmieniły to wreszcie jak to jest ?

barteks2
Bywalec
Bywalec

Nieprzeczytany post autor: barteks2 » 06 sie 2009, 0:12

No i jest tak jak napisałeś. Multimo Sp. z o.o. jest teraz własnością Telestrady :)
Obrazek

Rafał_Pisz
Użytkownik
Użytkownik

Nieprzeczytany post autor: Rafał_Pisz » 08 sie 2009, 0:29

Zgoda barteks2 tylko dla czego na aneksie nadal widnieje adres i dane GTS? Od kiedy Multimo jest własnością Telestrady.

nijel
Weteran
Weteran
Łącze: Modem

Nieprzeczytany post autor: nijel » 08 sie 2009, 1:32

Firma Telestrada podpisała umowę zakupu 100% udziałów w spółce Multimo 19 grudnia 2008. Co do samych szczegółów mogło to jeszcze trochę potrwać, ciężko od razu wszystko pozmieniać. Może to też być kwestia jakichś koncesji i umowy między operatorami.

ktm
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik

Nieprzeczytany post autor: ktm » 04 wrz 2009, 22:18

...i kolejny miesiąc bez faktur. Zaczynam lubić multimo - nie dzwonią, nie przysyłają listów, nie odpowiadają na emaile, panel się wczytuje ale nic poza tym, póki co mam darmowy internet, może uda się dotrwać tak do końca umowy... :lol:

Awatar użytkownika

RaV
Wiarus
Wiarus
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: RaV » 04 wrz 2009, 22:46

A ja z kolei dostałem drugi raz sierpniową fakturę, ale tym razem z literką "T" w numerze faktury - cokolwiek to oznacza. :? Niestety zauważyłem to dopiero po opłaceniu faktury, więc mam opłacony sierpień 2 razy. Wygląda na to, że w multimo jest teraz taka "promocja":
- opłać rachunek za Internet przed miesiącem, w którym będziesz z niego korzystał, a jeśli usługa będzie działać to przyślemy ci jeszcze raz rachunek za ten sam miesiąc. :lol:
Obrazek

ktm
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik

Nieprzeczytany post autor: ktm » 04 wrz 2009, 22:51

To o czym piszesz podsunęło mi ciekawą myśl. Może przyczyną tego iż nie dostaję faktur jest to, że ktoś inny je dostał i za nie zapłacił? :D

Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat