Jak długo mam czekać na zmiane prędkości??

Tablica o Multimo wprowadzonym przez GTS Energis
Awatar użytkownika

Topic author
papux
Bywalec
Bywalec
Łącze: Net24
Numer GG: 0

Re: Jak długo mam czekać na zmiane prędkości??

Nieprzeczytany post autor: papux » 13 maja 2009, 16:42

Ktoś w multimo ma niezły burdel.

Dzwoniłem dziś na infolinie bo minęło już 14dni od przyjęcia zamówienia z 2mb na 6mb.

Pani mi oznajmiła:
"Usługa 6mb została u pana dzisiaj skonfigurowana, proszę zrestartować modem lub router"

Restartuje i czekam na synchro. Patrze i oczom nie wierze jak może działać 6mb na starym synchro 2496, 320??

W panelu E-BOA mam już wpisane ok

Opcja usługi Multimo 6144
Promocja Zostań z Multimo

Ktoś mnie chyba robi w balona??
U niech jest 6 mega a u mnie synchro 2 mb??
Obrazek

Awatar użytkownika

Topic author
papux
Bywalec
Bywalec

Nieprzeczytany post autor: papux » 14 maja 2009, 9:35

Już śmiga.
Obrazek

Juzef
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik

Nieprzeczytany post autor: Juzef » 19 lis 2009, 21:00

To mówicie jak to ma być? Obecnie mija 10 dni jak zamówiłem telefonicznie upgrade do 2mbit'ów. Twierdzili, że teraz nic nie trzeba podpisywać ani odsyłać, tylko mają jakieś papiery przysłać (których dotąd nie uświadczyłem). Ale na modemie widzę już synchronizację pod 2mbit, tylko lata dalej 1mbit.

greg52
Nowicjusz
Nowicjusz

Nieprzeczytany post autor: greg52 » 02 lut 2010, 18:04

Mam pytanie takie jak tytuł wątku.
8 stycznia zadzwoniłem na infolinię multimo i poprosiłem o zmianę prędkości z 1 na 6 mbitów. Po 2 tygodniowym oczekiwaniu zadzwoniłem ponownie i dowiedziałem się, że mój wniosek o zmianę prędkśći TP sa odrzuciła ze względów formalnych.Na infolinii nie dowiedziałem się co to znaczy.Obiecano złożyć odwołanie i czekać dalej. Czekam, ale nie wiem czy jest sens czekać dalej bo za 2 m-ce kończy mi się umowa, a zależy mi na 6 mb.Parametry linii są bardzo dobre.
Co znaczy odrzucono ze względów formalnych i czy jest szansa na większą prędkość?

Vibovit
Bywalec
Bywalec

Nieprzeczytany post autor: Vibovit » 02 lut 2010, 18:46

greg52 pisze:Mam pytanie takie jak tytuł wątku.
8 stycznia zadzwoniłem na infolinię multimo i poprosiłem o zmianę prędkości z 1 na 6 mbitów. Po 2 tygodniowym oczekiwaniu zadzwoniłem ponownie i dowiedziałem się, że mój wniosek o zmianę prędkśći TP sa odrzuciła ze względów formalnych.Na infolinii nie dowiedziałem się co to znaczy.Obiecano złożyć odwołanie i czekać dalej. Czekam, ale nie wiem czy jest sens czekać dalej bo za 2 m-ce kończy mi się umowa, a zależy mi na 6 mb.Parametry linii są bardzo dobre.
Co znaczy odrzucono ze względów formalnych i czy jest szansa na większą prędkość?

Ze względów formalnych, czyli ktoś źle napisał taki wniosek w multimo, albo brakuje pewnych danych.
Obrazek >> :)) Obrazek
Zmiana z netii na multimo zakończona pomyślnie :P

Lukasz123
Użytkownik
Użytkownik

Nieprzeczytany post autor: Lukasz123 » 03 lut 2010, 20:56

Marcus_ pisze:nie będę zakładał nowego tematu wiec tu zapytam. Ile czekaliście na internet? we wtorek odesłałem im umowę.
mam tylko telefon (tp) a internet radiowy(nic z tp:P). Ile wy czekaliście?

Umowę wysłałem w połowie grudnia 2009 synchronizacje mam od około 5 stycznia do dnia dzisiejszego brak internetu i ciągła przepychanka miedzy TP a Multimo o to kto jest winien tej sytuacji.

Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat