Jak myślicie, bedą nowe promocje??

Tablica o Multimo wprowadzonym przez GTS Energis
Awatar użytkownika

Topic author
papux
Bywalec
Bywalec
Łącze: Net24
Numer GG: 0

Jak myślicie, bedą nowe promocje??

Nieprzeczytany post autor: papux » 29 maja 2010, 16:49

Zastanawiam się ostatnio nad faktem iż TP rozpoczęło wojnę cenową na którą inni odpowiedzieli również bardzo szybko. Przez ten galimatias drastycznie spadły ceny za internet w różnych promocjach a nasze kochane MULTIMO sobie cicho siedzi i ma teraz chyba najdroższe ceny w promocjach ze wszystkich.

Chciałem przeskoczyć na 10mb ale się po prostu nie da za tą cenę, chodzą mi myśli o odejściu do konkurencji.
Jak myślicie czy multimo "schodzi na psy" i kończy się ich era czy warto u nich jeszcze pozostać?? Może pojawi się jakaś promocja która przyciągnie klientów.
Obrazek

Awatar użytkownika

g83
Bywalec
Bywalec

Re: Jak myślicie, bedą nowe promocje??

Nieprzeczytany post autor: g83 » 29 maja 2010, 17:24

Promocje pewnie będą, ale kiedy ? ... kto to wie :? Obecnie tylko Netia (no etlinka nie liczę bo nie jest dostępny w całej Polsce) zareagowała na obniżenie cen wyższych prędkości Neostrady...

Awatar użytkownika

Mat7
Użytkownik
Użytkownik
Łącze: Wawtel

Nieprzeczytany post autor: Mat7 » 29 maja 2010, 22:10

Obecną ofertę Multimo ma ważną do 31 sierpnia 2010. Także całkiem możliwe że po wakacjach coś nowego zaproponują.
Ja tymczasem właśnie rozpocząłem przesiadkę z Netii na Multimo 20Mbit - netie odłączą mi 1 czerwca :) jestem ciekaw tylko ile ta przesiadka potrwa. Ale na całe szczęście mam już zastępczy zestaw mobilnego internetu od Multimo.
Obrazek
BSA Netia 6 Mbit/s ==> TP-Link 8811 V1 + Linksys WRT54GL Tomato 1.25.8025

Awatar użytkownika

g83
Bywalec
Bywalec

Nieprzeczytany post autor: g83 » 30 maja 2010, 0:29

Mat7 pisze:Obecną ofertę Multimo ma ważną do 31 sierpnia 2010. Także całkiem możliwe że po wakacjach coś nowego zaproponują.
Ja tymczasem właśnie rozpocząłem przesiadkę z Netii na Multimo 20Mbit - netie odłączą mi 1 czerwca :) jestem ciekaw tylko ile ta przesiadka potrwa. Ale na całe szczęście mam już zastępczy zestaw mobilnego internetu od Multimo.

Patrząc po archiwalnych cennikach Multimo można zauważyć, że parę razy w trakcie trwania jednej promocji wprowadzali następną, więc jest jakaś szansa, że będzie wcześniej (niż 1 września), nowa promocja.

Jeśli Netia tak Ci podpadła, (że zamiast 69zł Netii wolisz zapłacić 112 w Multimo :P) to już wolałbym przesiadkę na Neo 20 Mbps - taniej niż w Multimo, no i przesiadka powinna być krótsza.

Awatar użytkownika

Topic author
papux
Bywalec
Bywalec

Nieprzeczytany post autor: papux » 30 maja 2010, 7:26

Rzeczywiście z neti na multimo w obecnej sytuacji jest dosyć dziwną decyzją no chyba że cena dla ciebie nie gra roli.
Obrazek

michalind
Użytkownik
Użytkownik
Numer GG: 9026011

Nieprzeczytany post autor: michalind » 30 maja 2010, 12:44

No ja liczę na jakąś promocję, bo umowa z Multimo skończyła mi się w marcu, a umowę mogę podpisać max na rok. Wziąłbym 6-10mbit, ale nie za tą cenę... W Netii wszystko fajnie, tylko umowa na 2 lata. W tej chwili lecę na 2mbit na nieokreślonym, może w ciągu miesiąca coś wprowadzą...
WIELKIE WIELKIE WIELKIE ZAGŁĘBIE!

Awatar użytkownika

Mat7
Użytkownik
Użytkownik
Łącze: Wawtel

Nieprzeczytany post autor: Mat7 » 02 cze 2010, 20:12

g83 pisze:Jeśli Netia tak Ci podpadła, (że zamiast 69zł Netii wolisz zapłacić 112 w Multimo :P) to już wolałbym przesiadkę na Neo 20 Mbps - taniej niż w Multimo, no i przesiadka powinna być krótsza.

Sęk w tym że netia chodziła ok i byłem ogólnie zadowolony, ale pośpieszyłem się z podpisaniem umowy bo podpisałem umowę z Multimo 2 miesiące przed wygaśnięciem umowy z Netią. Wtedy Netia ceny miała tragicznie i w ofercie nie mieli nowych prędkości na czym mi zależało. Chociaż i tak tego nie żałuję bo liczę że po 12 miesiącach Multimo zaoferuję coś fajnego, a Netia wcale nie dba o starych klientów.

Przy okazji mam takie pytanie bo umowa z Netią wygasła mi 31 maja a dziś jest 2 czerwiec i nadal mam od nich internet. Czy w związku z tym mam powody do niepokoju czy to normalne?
Obrazek
BSA Netia 6 Mbit/s ==> TP-Link 8811 V1 + Linksys WRT54GL Tomato 1.25.8025

Awatar użytkownika

g83
Bywalec
Bywalec

Nieprzeczytany post autor: g83 » 02 cze 2010, 20:30

Mat7 pisze:
g83 pisze:Jeśli Netia tak Ci podpadła, (że zamiast 69zł Netii wolisz zapłacić 112 w Multimo :P) to już wolałbym przesiadkę na Neo 20 Mbps - taniej niż w Multimo, no i przesiadka powinna być krótsza.

Przy okazji mam takie pytanie bo umowa z Netią wygasła mi 31 maja a dziś jest 2 czerwiec i nadal mam od nich internet. Czy w związku z tym mam powody do niepokoju czy to normalne?

Lepiej przedzwoń sobie do Multimo i zobacz jak tam im idzie to przenoszenie internetu.

tomi6210
Użytkownik
Użytkownik

Nieprzeczytany post autor: tomi6210 » 02 cze 2010, 21:53

Mat7 pisze:

Sęk w tym że netia chodziła ok i byłem ogólnie zadowolony, ale pośpieszyłem się z podpisaniem umowy bo podpisałem umowę z Multimo 2 miesiące przed wygaśnięciem umowy z Netią. Wtedy Netia ceny miała tragicznie i w ofercie nie mieli nowych prędkości na czym mi zależało. Chociaż i tak tego nie żałuję bo liczę że po 12 miesiącach Multimo zaoferuję coś fajnego, a Netia wcale nie dba o starych klientów.

mi również umowa z netią wygasła ostatniego maja, na infolinii dostałem informację że umowa została rozwiązana a
dokumenty przesłane do TP o uwolnienie linii, internet działa dopóki TP nie przełączy mojej linii, powiedziano mi, że internet mam gratis przez te parę dni

Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat