Oferta dla obecnych klientów multimo "beztroskie pół roku"

Tablica o Multimo wprowadzonym przez GTS Energis

nobel157
Użytkownik
Użytkownik
Numer GG: 5271313

Re: Oferta dla obecnych klientów multimo "beztroskie pół rok

Nieprzeczytany post autor: nobel157 » 11 cze 2010, 15:09

Dzwoniłem dzisiaj do multimo bo chciałbym z 6 mbit przejść na 20mbit i konsultantka kazała mi sie dowiedzieć od tp czy czy w mojej miejscowosci są swiatłowody bo jeżeli nie to nie bede mogł zamowić 20.

Myślałem ze to multimo wysyła do tp prośbe o sprawdzenie możliwości działania usługi.
Obrazek

kuba_b
Wiarus
Wiarus
Łącze: Neostrada Fiber

Nieprzeczytany post autor: kuba_b » 11 cze 2010, 16:57

Nie może kazać tego zrobić, bo to leży (a przynajmniej powinno leżeć) w jej interesie to raz, a dwa do 20 Mb/s nie są potrzebne światłowody.
Obrazek

Awatar użytkownika

RaV
Wiarus
Wiarus
Łącze: Net24
Numer GG: 0
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: RaV » 11 cze 2010, 18:05

nobel157, podaj z imienia i nazwiska tą Panią to zgłosi się to gdzie trzeba...

Na mój gust to w głupi sposób chciała wyperswadować ci ten pomysł przejścia na 20mbit, bo jeśli tp wystawi BMT to oni mają przez to tylko dodatkową robotę, ale to nie zmienia faktu, że sposób, w jaki Cię potraktowała nie powinien mieć miejsca.
Wypasione routery ADSL z chipsetem Broadcom na pokładzie oraz softem DGTeam na sprzedaż:
Obrazek

Awatar użytkownika

g83
Bywalec
Bywalec

Nieprzeczytany post autor: g83 » 11 cze 2010, 23:19

nobel157 pisze:Dzwoniłem dzisiaj do multimo bo chciałbym z 6 mbit przejść na 20mbit i konsultantka kazała mi sie dowiedzieć od tp czy czy w mojej miejscowosci są swiatłowody bo jeżeli nie to nie bede mogł zamowić 20.

Myślałem ze to multimo wysyła do tp prośbe o sprawdzenie możliwości działania usługi.

ehh, ale Multimo się boi dawać najszybsze opcje (czyżby się bali o swoją/GTSa sieć?)... w Netii to by wciskali takie "na dzień dobry" ...

bdkacz
Wiarus
Wiarus
Łącze: Neostrada Fiber

Nieprzeczytany post autor: bdkacz » 11 cze 2010, 23:23

[quote="nobel157"]czy w mojej miejscowosci są swiatłowody bo jeżeli nie to nie bede mogł zamowić 20.

Przecież do DSLAMu (nawet jak on jest w "pcimiu dolnym" )zawsze jest podciągnięty światłowód bo tak komunikuje się on z resztą świata :D:D:D:D
Netia LLU + Netgear DGND3700v2:
ObrazekObrazekParametry linii

nobel157
Użytkownik
Użytkownik
Numer GG: 5271313

Nieprzeczytany post autor: nobel157 » 12 cze 2010, 14:16

Zadzwoniłem dzisiaj drugi raz i trafiłem na bardziej kompetentną osobę i zamówiłem 20mbit.

Jaki najlepiej kupić router którym można by zmieniać snr bo mam jakiegos edimaxa ale troche problemów z nim mam
Obrazek

Awatar użytkownika

buggg
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: buggg » 15 cze 2010, 9:51

Może Ameryki nie odkryję jeśli powiem tu pewną informację. Poniekąd dla mnie ona ma znaczenie/różnicę. Otóż nie bardzo mi się widziało płacić najpierw przez 6 miechów taniej a potem 6 miechów więcej. Dowiedziałem się że można równie dobrze płacić kwotę uśrednioną, tym samym narasta nam nadpłata, która jest odprowadzana gdy wejdziemy w 6 miesięczny droższy okres umowy. Dla mnie to miało kolosalne znaczenie a może nie każdy skalkulował że tak można. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika

Topic author
papux
Bywalec
Bywalec

Nieprzeczytany post autor: papux » 15 cze 2010, 13:48

Można ale opłata specjalnie jest tak podzielone żeby po skończeniu umowy płacić ciągle tom większą sumę gdyż ceny pozostają po umowie te same. Czysty marketing
Obrazek

Vibovit
Bywalec
Bywalec

Nieprzeczytany post autor: Vibovit » 15 cze 2010, 15:26

buggg pisze:Może Ameryki nie odkryję jeśli powiem tu pewną informację. Poniekąd dla mnie ona ma znaczenie/różnicę. Otóż nie bardzo mi się widziało płacić najpierw przez 6 miechów taniej a potem 6 miechów więcej. Dowiedziałem się że można równie dobrze płacić kwotę uśrednioną, tym samym narasta nam nadpłata, która jest odprowadzana gdy wejdziemy w 6 miesięczny droższy okres umowy. Dla mnie to miało kolosalne znaczenie a może nie każdy skalkulował że tak można. Pozdrawiam.

Wychodzi na jedno, gdyż i tak trzeba spłacić kwotę za 12 miesięcy, a czy to będzie 12 miesięcy uśrednione czy 6 miesięcy za 1zł i potem 2 x kwota uśredniona przez 6 miesięcy minus to 6 zł, to bez różnicy bo wychodzi na to samo.
Obrazek >> :)) Obrazek
Zmiana z netii na multimo zakończona pomyślnie :P

daneq
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik

Nieprzeczytany post autor: daneq » 15 cze 2010, 19:48

Ja też tak zacząłem płacić.
strefa 0-14
od 2007r.
obecnie 20 MB
Obrazek

Awatar użytkownika

buggg
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: buggg » 15 cze 2010, 19:54

Vibovit pisze:
buggg pisze:Może Ameryki nie odkryję jeśli powiem tu pewną informację. Poniekąd dla mnie ona ma znaczenie/różnicę. Otóż nie bardzo mi się widziało płacić najpierw przez 6 miechów taniej a potem 6 miechów więcej. Dowiedziałem się że można równie dobrze płacić kwotę uśrednioną, tym samym narasta nam nadpłata, która jest odprowadzana gdy wejdziemy w 6 miesięczny droższy okres umowy. Dla mnie to miało kolosalne znaczenie a może nie każdy skalkulował że tak można. Pozdrawiam.

Wychodzi na jedno, gdyż i tak trzeba spłacić kwotę za 12 miesięcy, a czy to będzie 12 miesięcy uśrednione czy 6 miesięcy za 1zł i potem 2 x kwota uśredniona przez 6 miesięcy minus to 6 zł, to bez różnicy bo wychodzi na to samo.

Spoko, tylko czy ja tu coś piszę że moim sposobem wychodzi taniej? Skąd, wychodzi tak samo tylko przez 6 ostatnich miesięcy nie muszę takiej dużej kwoty supłać; co dla mnie jest minusem. Ten podział to jak marchewka i kijek. Marchewka 6 miesięcy, potem następne 6 kijek. A z tym okresem po umowie, to rzeczywiście sobie wykombinowali; na czas nieokreślony przypada już większa kwota.

Vibovit
Bywalec
Bywalec

Nieprzeczytany post autor: Vibovit » 15 cze 2010, 20:07

A myślałem, że jak samo przejdzie na czas nieokreślony to kwota jest taka jak z umowy, hmm to nieładnie. Ja tez płacę uśrednione, tak jest wygodniej tu się zgadzam.
Obrazek >> :)) Obrazek
Zmiana z netii na multimo zakończona pomyślnie :P

mkkot
Bywalec
Bywalec
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: mkkot » 16 cze 2010, 11:59

Macie dziwne pomysły. Ja bym odkładał z portfela uśrednioną sumę, płacił mniejszy rachunek a to co zostanie na dobrze oprocentowane konto :>

Awatar użytkownika

buggg
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: buggg » 16 cze 2010, 14:28

mkkot pisze:Macie dziwne pomysły. Ja bym odkładał z portfela uśrednioną sumę, płacił mniejszy rachunek a to co zostanie na dobrze oprocentowane konto :>

Jeszcze uwzględnij czas i będzie super 8). Jak będziesz żył z 500 lat, to wprost genialny pomysł ;).

piotr'ek
Użytkownik
Użytkownik

Nieprzeczytany post autor: piotr'ek » 19 cze 2010, 21:49

Jakoś od połowy maja br. (zamówiona na początku maja) korzystam z rzeczonej oferty. Pocztą dostałem aneks i druki przelewów. Zamiast 1 Mb mam 2 Mb i płacę 34 zł i ani grosza więcej (póki co oczywiście), bo po co mam nadpłacić skoro nawet nie wiem, czy jutra dożyję. Nigdy nikomu nic na zapas nie płaciłem. Aha... nie ma żadnej opłaty za aktywację i można z tej ofert skorzystać 3 m-ce przed końcem umowy.

Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat