Zwiekszenie prędkości, podczas trwania umowy

Tablica o Multimo wprowadzonym przez GTS Energis
Awatar użytkownika

Topic author
jokerr
Użytkownik
Użytkownik
Łącze: Net24

Zwiekszenie prędkości, podczas trwania umowy

Nieprzeczytany post autor: jokerr » 04 wrz 2010, 12:26

Witam

Czy jest możliwość zwiększenia prędkości internetu podczas trwania umowy, i nie chodzi mi tu o te 3 miesiące przed wygaśnięciem tylko, po prostu chciałbym zmienić opcje z 2mb/s na np. 6mb/s, bo uznałem ze 2mb/s to dla mnie za mało.
Obrazek

mkkot
Bywalec
Bywalec
Numer GG: 0
Kontakt:

Re: Zwiekszenie prędkości, podczas trwania umowy

Nieprzeczytany post autor: mkkot » 04 wrz 2010, 12:52

Jak najbardziej, jedni mówią że na warunkach nowej promocji, mi powiedziano na infolinii że według zasad na których była podpisana obecna umowa. Zadzwoń i zapytaj (lepiej po południu, teraz pewnie nikogo nie ma :P).

Awatar użytkownika

Topic author
jokerr
Użytkownik
Użytkownik

Re: Zwiekszenie prędkości, podczas trwania umowy

Nieprzeczytany post autor: jokerr » 04 wrz 2010, 13:38

Ano właśnie, jak to jest? Bo też gdzieś słyszałem że można zwiększyć prędkość w ramach promocji o którą była podpisana obecna umowa, a że ta promocją już dawno wygasła to obowiązuje mnie cennik z aktualnej promocji? a może cennik bez promocji, gdzie ceny są z kosmosu? ;D
Pisałem email do multimo, to pani mi odpisała że umowę mogę przedłużyć 3 miesiące przed końcem obecnej, choć moje pytanie dotyczyło możliwości zwiększenia prędkości, a nie przedłużenia umowy. :D
Obrazek

Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat