Opinia o multimo. Czy przedłużysz umowę?

Tablica o Multimo wprowadzonym przez GTS Energis

kantona
Bywalec
Bywalec
Łącze: Net24

Re: Opinia o multimo. Czy przedłużysz umowę?

Nieprzeczytany post autor: kantona » 09 lut 2011, 17:42

Tak czy inaczej - jeżeli zmieniasz z multimo na tp to opisz potem proszę proces - ile trwała cała akcja i ile byłeś bez neta - mam zamiar przejść do TP na wakacjach jak skończy mi się umowa z Multimo bo mam już tego dość - może w TP nie będzie mega lepiej ale przynajmniej na infolinii ktoś odbierze, powie gdzie są moje faktury, przyjmie zgłoszenie awarii itd. ;)

Awatar użytkownika

kidman64
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik
Łącze: Neostrada
Numer GG: 0

Nieprzeczytany post autor: kidman64 » 04 mar 2011, 12:26

Klaniam się!
Uciec od Multimo nie było tak łatwo - TPSA poleciła mi rozwiązać umowę na intetnet własnoręcznie a im zlecic rozwiązanie "rozwiązanie teleofnu".
Poszło "świetnie", gdyż wypowiedzenia internetu poszło w porządku a telefonu zostało odrzucone gdyż podobno użyto nieodpowiedniej nazwy Multimo (mimo, iż w obu przypadkach użyłem tej samej - Multimo itd., a należało GTS Energis itd.).
Na szczęście Multimo zapytało grzecznie czy odcinać internet czy nie, więc powiedziałem że chciałbym przejść "ze wszystkim" do nich.
W skrócie to jest troche zabawy z przechodzeniem do TPSA, ale już miałem dosyć Multimo, i wolałem się związać z siedzibą pierwotnego zła, niż płacić firmie, która obsługe klienta ma na poziomie sięgającym dna (z tego miejsca pozdrawiam ludzi próbujących się dodzwonić do BOA).
Poza tym umowę w Multimo miałem na czas nieokreślony, więc płaciłem 100zł za 6mbit, co też nie jest interesem życia.
Planet ADE-4400A + Linksys WRT54GL (Tomato)

maciejnet
Bywalec
Bywalec

Nieprzeczytany post autor: maciejnet » 04 mar 2011, 23:22

Ja też postaram się opisać swoje przejście z Multimo do TP. W tym momencie już przeniosłem telefon, teraz pozostaje czekać na wyłączenie sygnału.
Obrazek
Posiadane łącze: Netia 900 mbit/s
Posiadany router: Huawei HG8245Q Router ONT Combo

mkkot
Bywalec
Bywalec
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: mkkot » 06 mar 2011, 15:01

A ja się wczoraj od razu dodzwoniłem do BOA o_0

mpajak
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik

Nieprzeczytany post autor: mpajak » 08 lut 2012, 19:57

Witam,a ja mam pytanie co do jakości telefonu od multimo.Jako że posiadam internet mysle zeby wziąść od nich tez telefon,ale potrzebuje opinii o w/w usłudze.Więc mam pytanie:jak Wam sie spisuje telefon od multimo?jakośc połączeń,awarie.I pytanie do tych co przenosili telefon z tpsa do multimo-ile to trwa?Pzdr

Duris
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik

Nieprzeczytany post autor: Duris » 08 lut 2012, 21:29

Z tego co pamiętam jak załatwiałem znajomej przejście to jest płynne (a znajoma przenosila telefon z jakiegos Novum do Multimo) wiec tym bardziej z TPSA do Multimo nie powinno byc problemow. Ci wylaczaja, Ci wlaczaja. Ona ma abo za niecale 30zł, z tym ze identyfikacja platna dodatkowo, ale rozliczenie jest sekundowe i billing przychodzi na maila z rachunkiem.
Obrazek

mpajak
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik

Nieprzeczytany post autor: mpajak » 08 lut 2012, 21:43

A jak z jakością połaczeń?awariami?i jeszcze pytanie-to nie jest usługa typu voip?tylko normalna telefonia?mozesz cos powiedzieć.Pzdr

Duris
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik

Nieprzeczytany post autor: Duris » 09 lut 2012, 11:33

Awarii na usłudze telefonu nie miała nigdy, zreszta moge to potwierdzic bo ja na jednej z linii tez mam abo w Multimo. Zarówno ona jak i ja mamy normalny stary numer jaki byl w TPSA. Nie jest to usluga voip, tylko normalnie po drutach TPSA. Do jakosci polaczen znajoma zastrzezen nie ma. Znajoma ma teraz abonament telefoniczny i net z Multimo, ja zaś na jednej linii mam abo telefoniczne z Multimo i na tej samej linii DSL z TPSA. Wszystko smiga OK.

Tylko nie wiem czy nie lepiej doplacic 6zł do telefonu stacjonarnego w Orange po linii TPSA i miec identyfikacje w cenie i jeszcze chyba z 75 min w abo.
Obrazek

mkkot
Bywalec
Bywalec
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: mkkot » 10 lut 2012, 15:52

Jejku, przesadzacie. Jak się trafi na kompetentną osobę w multimo, to można wszystko normalnie załatwić. Telefon działa jak w TP, z netem ostatnio problemy się skończyły i przynajmniej nie mam wrednego peeringu jak w TP. A co mi się szczególnie podoba w multimo - wychodzi nowa promocja, się dzwoni i podpisuje nową umowę na wyższą prędkość, która biegnie od nowa. Ty, sposobem można np. zakończyć 3-letnią umowę na 6Mb/s za 90zł, podpisując umowę roczną na 20Mb/s za 60zł. To tak przykładowo.

moonhunter
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik

Nieprzeczytany post autor: moonhunter » 11 lut 2012, 10:03

Niestety ale tak "przykładowo" nie jest jednak różowo. Mi w lutym kończy się umowa (a jestem z multimo od początku ich istnienia) i przechodzę do T-Mobile z 1 Mb za 42 zł w multimo na 20 Mb za 59 zł w T-Mobile (jedno i drugie to BSA na łączu TP więc różnicy nie będzie).
Dlaczego po tylu latach rozstaje się z Multimo?
Bo całkowicie nie interesuje się już klientem od kiedy zarządza tym Telestrada.
Niczego też nie proponują stałym i wiernym klientom, ceny również nie zachęcają.
Promocji brak. Kontakt od zawsze był z nimi marny (tylko infolinia, do tego płatna i może się po kilku godzinach połączysz z konsultantem).

Awatar użytkownika

etaks
Bywalec
Bywalec

Nieprzeczytany post autor: etaks » 12 lut 2012, 19:33

Nie wiecie czy umowa po zakończeniu przechodzi na bezterminową na takich samych warunkach tzn zostaje taka sama opłata?
Pobieraj ze wszystkich serwisów jak Premium i wykorzystaj w pełni możliwości swojego łącza.
SPRAWDŹ:
Obrazek

Obrazek -->Obrazek

mkkot
Bywalec
Bywalec
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: mkkot » 12 lut 2012, 20:17

Przechodzi, opłata ta sama.

Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat