Dialog - Kiedy w całej Polsce?

Pytania i informacje dotyczące Dialog Internet
Awatar użytkownika

Vieslav
Moderator
Moderator
Łącze: Modem
Numer GG: 0

Re: Dialog - Kiedy w całej Polsce?

Nieprzeczytany post autor: Vieslav » 02 lip 2007, 22:52

I lipa... Jak czytałem to jeszcze nie było info o Dialnet Global tylko się o zwykłym Dialnecie naczytałem. A teraz sprawdziłem dokładnie i rzeczywiście dają tylko 256 :( . Jejku, co im szkodzi dać te 512!
Obrazek

bdkacz
Wiarus
Wiarus
Łącze: Neostrada Fiber

Nieprzeczytany post autor: bdkacz » 02 lip 2007, 23:15

Mulder pisze:I lipa... Jak czytałem to jeszcze nie było info o Dialnet Global tylko się o zwykłym Dialnecie naczytałem. A teraz sprawdziłem dokładnie i rzeczywiście dają tylko 256 :( . Jejku, co im szkodzi dać te 512![/quote][[

Każde BSA ZAWSZE będzie miał takie same parametry down/up jak ma Neostrada - wynika to z umów o BSA (ramowe warunki). Dlatego jak TP oficjalnie podniosła up na 6Mb/s do 512 to operatorzy BSA też go podnieśli. Jak TP pwrowadzi Neo 2048/512 to taki BSA w Dialogu/Netii/GTS/innych też będzie.
Netia LLU + Netgear DGND3700v2:
ObrazekObrazekParametry linii

daneq
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik
Łącze: Net24

Nieprzeczytany post autor: daneq » 03 lip 2007, 7:56

multimo nie podniosło UP w opcji 6144. nadal jest tylko 256 :(
strefa 0-14
od 2007r.
obecnie 20 MB
Obrazek

Awatar użytkownika

hideus
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik
Łącze: Neostrada
Numer GG: 1303300

Nieprzeczytany post autor: hideus » 03 lip 2007, 10:13

daneq pisze:multimo nie podniosło UP w opcji 6144. nadal jest tylko 256 :([

no fakt nie podniosło, ale moim zdaniem to kwestia czasu.

marssell
Donator
Donator

Re: Netia - zmiana regulaminu

Nieprzeczytany post autor: marssell » 05 lip 2007, 10:16

mo-xo pisze:Wreszcie Dialog wystartował :D

Telefonia Dialog od 1 lipca rozpoczyna sprzedaż usług internetowych DialNet świadczonych w oparciu o sieć TP. DialNet Global to szerokopasmowy Internet w czterech opcjach prędkości transmisji danych do wyboru. Miesięczny abonament zaczyna się już od 41 zł brutto, a ceny są stałe przez cały okres korzystania z usługi, zarówno w umowach bezterminowych, jak i czasowych.

W lipcu i sierpniu DialNet Global zostanie uruchomiony w 27 strefach numeracyjnych (*wykaz na dole strony) ? to niemal połowa Polski. Regionalne punkty dostępu do usługi rozpoczną działanie w Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Bydgoszczy, Warszawie, Łodzi i Wrocławiu. W kolejnych miesiącach obszar dostępności usługi będzie sukcesywnie powiększany.

Dialnet Global to oferta skierowana do wszystkich klientów TP (indywidualnych i biznesowych) korzystających z aktywnej linii telefonicznej w miejscu, gdzie będzie świadczona usługa, pod warunkiem, że sieć TP będzie tam technicznie umożliwiała oferowanie usług szerokopasmowych.

Klienci będą mieli do wyboru cztery opcje przepływności ? od 512 kbps do 6 Mbps. Nie będzie żadnych limitów w ilości pobieranych i wysyłanych danych, a adres IP będzie przydzielany dynamicznie. DialNet Global ? jako jedyny na rynku ? w przypadku umów bezterminowych daje również klientom możliwość zawieszenia usługi na okres od 1 do 3 miesięcy (np. w związku z wyjazdem na wakacje). Klienci w ramach opłaty abonamentowej za usługę dostępu do Internetu otrzymają modem Dialogu (pozostaje własności operatora), lub jeśli mają własny modem spełniający określone warunki techniczne udzielony im zostanie specjalny rabat na pierwszej opłacie abonamentowej.
Klienci będą mogli podpisać umowę na czas nieokreślony - tu obowiązywać będzie standardowa cena usługi, lub umowy terminowe na 12, 24 i 36 miesięcy, objęte promocją cenową, w ramach której obniżana jest cena instalacyjna i miesięczny abonament.
W każdej chwili można dokonać zmiany wybranej przepustowości bez przedłużania okresu obowiązywania umowy.

*Dostępność usługi DialNet Global ? strefy numeracyjne 012, 018, 041, 032, 033, 034, 077, 061, 062, 06[, 065, 067, 068, 095, 052, 054, 056, 022, 023, 024, 025, 029, 046, 042, 043, 046, 071.

Obrazek

Wszystkie ceny brutto

http://gsmonline.pl/portal/news/news.js ... e%C4%87,TP

Chyba się przeniosę 8) Pierwszy miesiąc ze zniżką, 1 Mbps za 63 zł na 12 miesięcy wygląda przyzwoicie :) O całe 1 zł taniej niż mam teraz, ale pierwszy miesiąc ulgowy :lol:[/quote][

Dzwoniłem dzisiaj na infolinię, strefa 022 nie jest obsługiwana i nie wiadomo kiedy będzie bo konsultanci infolinii nie mają podglądu które strefy numeracyjne będą podłaczane w następnej kolejności i kiedy. Niby mogą podłączyć w sierpniu tak jak w artykule napisali ale na infolinii nic o tym nie wiedzą.
.... Bip... podpis ukradli

Awatar użytkownika

Vieslav
Moderator
Moderator
Łącze: Modem

Nieprzeczytany post autor: Vieslav » 21 maja 2008, 12:50

A czy ktoś wie, kiedy DialNet Global będzie dostępny w pozostałych strefach numeracyjnych? Chodzi mi głównie o 0-81.
Obrazek

Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat