aktualny cennik

Pytania i informacje dotyczące Dialog Internet

Topic author
samakiwalker
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik
Numer GG: 0

aktualny cennik

Nieprzeczytany post autor: samakiwalker » 08 lut 2008, 23:30

panowie z dialogu musze wam cos powiedziec daliscie mega plame z wasza strona internetowa, szukam alternatywy dla tepsy, niedlugo konczy mi sie umowa. stronki form bsa sa jakie sa ale bez problemu wyczytalem co i za ile, a od szperania po waszej stronie [ dialog.pl ] tylko glowa mnie rozbola, wyglad 6/10 funkcjonalnoc 0/10 !!!

a wiec chce net 2 mega na 12 miechow, jesli wyjdzie taniej to moge wziasc pakiet net+telefon (telefon albo bez darmowych minut albo max okolo 60) jesli z duza obnizka to jest ewentualnosc umowy na 24 miechy ale zeby uwiazac sie umowa na dluzej promocja musi byc kuszaca

powie mi ktos ile musialbym placic? albo wklej mi ktos czytelny cennik :D prosze i z gory dziekuje za pomoc

Awatar użytkownika

Vieslav
Moderator
Moderator
Łącze: Modem

Re: aktualny cennik

Nieprzeczytany post autor: Vieslav » 09 lut 2008, 10:53

A w szkole naumieli czytać? :? KLIK. Zaraz na pierwszej stronie; "Globalna promocja dla abonentów TPSA". No ale skoro nadal znaleźć nie możesz to już piszę wszystko po kolei:
2 mb/s na 12 miesięcy kosztuje 108,99 zł. Jest też promocja (Mniej niż 10), gdy przy zamówieniu telefonu w taryfie domowej profilu podstawowym (tym bez żadnych darmowych minut, standardowo abonament 35 zł) abonament za telefon wynosi 9,99 zł przez cały okres umowy, do tego internet dobierasz jaki chcesz.
Obrazek

Topic author
samakiwalker
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik

Nieprzeczytany post autor: samakiwalker » 09 lut 2008, 13:52

umiem czytac, siedze godzinami w necie, ogladam rozne strony i umiem wiele wyszukac :D
ale czy strona dialog.pl jest skierowana do informowania tylko cieprliwych doswiadczonych internautow ktorzy lubia szukac aby sie czegos dowiedziec??????
JA SIE ZNIEChECILEM BARDZO SZYBKI I WYLACZYLEM STRONE NIE ZNAJAC OFERTY BO NIE CHCE MI SiE SZUKAC
spece od marketingu zawalili sprawe calkowicie
netia idzie do przodu, od niedawna strona wyglada inaczej, te same ceny ale jeszcze przejemniej sie sprawdza ile bede placil
strona to wizytowka, nie wystarczy miec dobry produkt trzeba go jeszcze umiec sprzedac :D

Awatar użytkownika

Vieslav
Moderator
Moderator
Łącze: Modem

Nieprzeczytany post autor: Vieslav » 09 lut 2008, 18:45

Dobra dobra, trochę racji masz. Sam nie mogłem długo znaleźć i połapać się w cenniku WLR. A ta promocja "Mniej niż 10" to jest skierowana tylko dla abonentów posiadających linie Dialogu, czyli na kabelku TP nie można z niej skorzystać.
Obrazek

Topic author
samakiwalker
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik

Nieprzeczytany post autor: samakiwalker » 09 lut 2008, 19:26

dzieki za pomoc tak czy tak :D
mam kabelek ( i to stary ze hoho :D ) tylko tepsy
tu na forum widzialem temat o aresztowaniach w dialogu, nie wchodzac w szczegoly tej afery stracilem zainteresowanie ta firma, niech lepiej jak najszybciej wyrzuca te wisienki ze swoich szeregow (a najlepiej caly zarzad) bo straca wielu klientow, ja jestem jednym z nich nieodwolalnie :)

Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat