Strona 1 z 1

Neo vs Era

: 12 cze 2010, 6:51
autor: patimar
Witam
Obecnie posiadam neostrade 1 M ponieważ mój cyrograf niedługo się kończy chciałbym troche pozmieniać a mianowicie przenieść tel stacjonarny (obecnie abo standardowe) i neta do Ery właśnie, przy czym net prędkość 2 M i tu moje pytania jak to się sprawuje pod względem P2P oraz biura obsługi klienta (zgłaszanie reklamacji usówanie usterek itp jeśli by się takowe pojawiły).
Oczywiście wszelkie ogólne opinie równiż mile widziane.

Re: Neo vs Era

: 12 cze 2010, 7:11
autor: slawekk
Kolego,

Jedna rada: ZOSTAŃ W TP S.A. !!!

Poco masz sobie pluć w twarz. ( zobacz ile osób z Ery ucieka ).

Internet - OK
Cena - Koszmar
Pomoc tech. - Katstrofa
Zgłoszenie awarii i jej rozwiazanie - do 6 dni

Albo zostań w TP, albo wybierz sobie jakąś poważniejszą ofertę z BSA u innych operatorów.

Re: Neo vs Era

: 12 cze 2010, 12:08
autor: de_stroy
Podczas dwóch lat z erą nie miałem jakiś ogromnych problemów z netem (kierunek 32), mieli chyba 3 większe awarie w sumie, łącznie parenaście dni bez neta. 2 Mbit działało w porządku, z BOA nie kontaktowałem się zbyt często, ale jak to zazwyczaj bywa, klienta traktują jak jeszcze jedną sprawę do załatwienia... Przynajmniej w mojej ocenie. Na podłączenie czekałem jakieś 2 tygodnie. Poza przysłaniem mi rachunku na 500zł nie mieli większych wtop... Ale ich ceny nie powalają na kolana. Chyba lepiej przenieść telefon i internet do multimo, tam mają dość dobrą ofertkę. Ja z ery uciekam.

Re: Neo vs Era

: 16 cze 2010, 23:02
autor: patimar
de_stroy pisze:... Ale ich ceny nie powalają na kolana. Chyba lepiej przenieść telefon i internet do multimo, tam mają dość dobrą ofertkę. Ja z ery uciekam.


Nie rozpatruje tego pod względem ceny. Kusi mnie ich promocja z laptopem z moich wyliczeń wynika że, po przeniesieniu telefonu i neta z podniesieniem prędkości do 2 mega do Ery będę płacił tyle samo co w tej chwili telekomunie za 1 mega tylko ten cyrograf na trzy lata to troche długo. I jeszcze kwestia na ile sprawnie odbędzie się przeniesienie tego wszystkiego.
Dzięki za odzew w temacie i pozdrawiam