Przeniesienie z TP do Ery/ problem z usługą

Operator - Era ADSL
Krzysiek1988
Nowicjusz
Nowicjusz
Łącze: Modem
Numer GG: 0

Przeniesienie z TP do Ery/ problem z usługą

Nieprzeczytany postautor: Krzysiek1988 » 31 paź 2010, 22:12

Witam.
Mam wielki problem z TP, mianowicie przeniosłem numer telefonu stacjonarnego do ery. Wraz z nim przeniosłem również internet. Wynikło to z faktu, że miałem z TP umowę na neostrade 2 Mb/s, ale internet był często rozłączany, jak się okazało wynikało to ze słabych parametrów linii. Z tego powodu TP wysyłało mi do podpisania umowę na 1 Mb/s ponieważ wcześniej miałem taką prędkość i wszystko śmigało jak należy. Umowy tej nie podpisałem gdyż nowe warunki mnie nie satysfakcjonowały. Gdy któryś raz z kolei odrzuciłem tą umowę TP wysłała mi wypowiedzenie umowy z ich winy (że nie mogą spełnić jej warunków z przyczyn technicznych). Po zerwaniu tej umowy podpisałem nową umowę na 1Mb/s ale w sieci era. Po ponad miesięcznych oczekiwaniach TP w końcu wyraziła zgodę na przeniesienie internetu do Ery na prędkości 1 Mb/s. Minął tydzień i dzisiaj do mnie dzwonił konsultant ery ze TP jednak nie może świadczyć usługi internet 1 Mb/s. Jako powód podali, że znajduję się za daleko centrali. I moje pytanie brzmi jak to jest możliwe że wcześniej internet o prędkości 1 Mb/s mógł działać a teraz nagle mimo wyrażonej zgody nie może? I co zrobić z tym faktem/ gdzie się udać z tą sprawą?
Dodam jeszcze, że 2 sąsiadów(ok 15 metrów od mojego domu) mają internet 1 Mb/s na linii TP tylko, że umowy mają podpisane jeden z Netią, a drugi z Orange i nie maja żadnych problemów, oraz znajomy mieszkający ok 50 metrów dalej od centrali ma internet od Orange na linii TP o prędkości 2 Mb/s i on również nie ma problemów, więc chyba z tego wynika, że i u mnie nie powinno być problemów.

Disable adblock

Ten serwis utrzymywany jest z reklam i darowizn.
Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że blokujesz nasze reklamy.
Proszę rozważyć Darowizne aby wesprzeć serwis.

michalsobo
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik
Łącze: Net24

Re: Przeniesienie z TP do Ery/ problem z usługą

Nieprzeczytany postautor: michalsobo » 01 lis 2010, 23:21

udokumentuj i do uke, a poza tym tp cie trzymało prośbą to teraz mają to gdzies
ObrazekObrazek

Krzysiek1988
Nowicjusz
Nowicjusz
Łącze: Modem

Re: Przeniesienie z TP do Ery/ problem z usługą

Nieprzeczytany postautor: Krzysiek1988 » 02 lis 2010, 13:40

Na obecną chwilę wychodzi na to ze w erze maja burdel i się im informacje wyminęły, ale zobaczymy jak się to dalej potoczy...

Disable adblock

Ten serwis utrzymywany jest z reklam i darowizn.
Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że blokujesz nasze reklamy.
Proszę rozważyć Darowizne aby wesprzeć serwis.

Wróć do „T-Mobile”