Orange Freedom - wypowiedzenie / zerwanie umowy

Pomarańczowa tablica o tej usłudze.

Topic author
orginalny1
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik
Łącze: Neostrada

Orange Freedom - wypowiedzenie / zerwanie umowy

Nieprzeczytany post autor: orginalny1 » 01 wrz 2008, 12:26

Witajcie

Sprawa jest następująca. Podpisałem umowę z Orange na Freedoma o przepustowości 2 mb/s. Orange cały czas czeka na decyzję TP w tej sprawie. Problem jest taki, że dzisiaj pojawiła się nowa promocja neostrady TP "bezpieczna neostrada tp", gdzie TP oferuje tą samą przepustowość za 89 zł, czyli o 5 zł więcej niż Orange, z tym, że Orangutan musi czekać na decyzję TP, natomiast TP znając życie podłączy mnie w 10 minut. Problem jest taki, że umowa została zawarta z Orange. Czy jest jakaś możliwość (bez płacenia kary) zrezygnować z usług Orange (Orange jeszcze nieświdczy Freedoma)??

Przyklejam, dla potomstwa :) / MKwiatusz3K

Awatar użytkownika

RaV
Wiarus
Wiarus
Łącze: Net24
Numer GG: 0
Kontakt:

Re: Orange Freedom - zerwanie umowy

Nieprzeczytany post autor: RaV » 01 wrz 2008, 13:04

W umowie powinien być zapis o tym, że masz 10 dni na rezygnację bez poniesienia żadnych kosztów, ale jak już podpisałeś i będzie taniej to lepiej będzie, jeśli zaczekasz na podłączenie.
Wypasione routery ADSL z chipsetem Broadcom na pokładzie oraz softem DGTeam na sprzedaż:
Obrazek

Elendil
Użytkownik
Użytkownik
Łącze: Wawtel

Nieprzeczytany post autor: Elendil » 01 wrz 2008, 14:01

10 dni na rezygnację to jest przy umowach zawieranych na odległość.

Do umowy dostałeś regulamin świadczenia usługi. Przeczytaj co pisze nt rozwiązania umowy. Ja w tej chwili w pracy jestem więc nic sprawdzić nie mogę.
Obrazek

Kaztob
Nowicjusz
Nowicjusz

Nieprzeczytany post autor: Kaztob » 01 wrz 2008, 16:20

jesli od dnia podpisania umowy uplynie miesiac i nie bedziesz mial neta umowa wygasa automatycznie, ja podpisalem umowe 22 lipca a neta mialem dopiero 19 sierpnia ;)

Topic author
orginalny1
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik

Nieprzeczytany post autor: orginalny1 » 01 wrz 2008, 21:43

Przeczytałem regulamin świadczenia Orange Freedom i regulamin promocji i nic takiego jak "w ciągu 10 dni mogę zerwać umowę" niema (nawet niema tego, że TP może niewyrazić zgodę)

RaV pisze:ale jak już podpisałeś i będzie taniej to lepiej będzie, jeśli zaczekasz na podłączenie.

Niestety dla mnie niebędzie lepiej. Moja siostra, która ze mną mieszka musi mieć dostęp do internetu, bo przez niego pracuję. Teraz ma Blueconnect na kartę i czasami jednego dnia musi doładować sobie internet 2 razy po 30 zł. W ciągu 2 tygodni od odłączenia neta moja siostra za doładowania zapłaciła około 300 zł + jeszcze korzystała czasami z dial-up więc te 5 zł miesięcznie przeżyjmy.

Topic author
orginalny1
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik

Nieprzeczytany post autor: orginalny1 » 01 wrz 2008, 21:45

Przeczytałem regulamin świadczenia Orange Freedom i regulamin promocji i nic takiego jak "w ciągu 10 dni mogę zerwać umowę" niema (nawet niema tego, że TP może niewyrazić zgodę)

RaV pisze:... ale jak już podpisałeś i będzie taniej to lepiej będzie, jeśli zaczekasz na podłączenie.

Niestety dla mnie niebędzie lepiej. Moja siostra, która ze mną mieszka musi mieć dostęp do internetu, bo przez niego pracuję. Teraz ma Blueconnect na kartę i czasami jednego dnia musi doładować sobie internet 2 razy po 30 zł. W ciągu 2 tygodni od odłączenia neta moja siostra za doładowania zapłaciła około 300 zł + jeszcze korzystała czasami z dial-up, więc te 5 zł miesięcznie przeżyjmy.

nijel
Weteran
Weteran

Nieprzeczytany post autor: nijel » 03 wrz 2008, 10:33

Złóż zamówienie na neo i zobaczysz. Jeśli nie przejdzie to nic nie stracisz.

Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat