ile się czeka na podłączenie?

Pomarańczowa tablica o tej usłudze.

Juzef
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik
Numer GG: 0

Re: ile się czeka na podłączenie?

Nieprzeczytany post autor: Juzef » 16 paź 2008, 13:23

Myślałem nad tym, co mi mówią doświadczeni znajomi: złożyć wymówienie telefonu z zaznaczeniem, że to z braku możliwości podłączenia netu i tepsa może zmięknie i sprawę poprawi.
A jeśli o ten wniosek chodzi, to chyba nie muszę wspominać, że nie wiem kompletnie o co chodzi... czy jak pójdę do dziupli TP w hipermarkecie, to mi łaskawie wyjaśnią, czy wręcz przeciwnie? No i najważniejsze: czy to coś da czy może metoda "na wypowiedzenie" lepsza?

Juzef
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik

Nieprzeczytany post autor: Juzef » 22 lis 2008, 11:04

Że tak powiem, jestem w lesie. Na początku listopada podpisałem drugą umowę z Orange, zaraz po zmianie centrali. Niestety po 2 tyg. się dowiaduję, że znów nie ma możliwości technicznych. Już nic nie wiem, nie chce mi się pisać znów skargi do UKE, bo to pewnie nic nie da. Próbuję jeszcze Multimo.

luki_999
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik
Łącze: Neostrada
Numer GG: 7486465

Nieprzeczytany post autor: luki_999 » 18 lis 2009, 16:49

Witam
Nie chcę zakładać nowego tematu, a mam pytanie: Obecnie mam Neo 512. Za trochę ponad miesiąc kończy się umowa. Jedyną opcją będzie dla mnie najprawdopodobniej dalej 512 na 24m za 54,90 (w tej chwili mam umowę 12 miesięczną za 54 zł). Dlatego chciałbym przesiąść się na Orange Freedom. Szczególnie dlatego, ze mają umowy na 12 miesięcy, że mógłbym za 9 zł wziąć internet mobilny który przydałby mi się na studia i jako klient abonamentowy Orange dostałbym pakiet złotówek.

Jak długo czeka się na przełączenie między TP a Orange? To niby jena spółka, co w rzeczywistości muszą zrobić? Przecież wszystko idzie po tych samych kablach co?
Neostrada 512
Obrazek

Michal K
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Nieprzeczytany post autor: Michal K » 07 kwie 2010, 23:13

Ja miałem podłączenie dość szybko. Czekałem tylko 3 dni. Złożyłem zamówienie w poniedziałek a w środę już dzownili że można korzystać.
Może za sprawą że kilka lat temu korzystałem z neostrady.
Jak podpisywałem umowę to mi mówili ze do 30 dni ale na ogół jak słyszy od ludzi co zamawiają trwa to do 12 dni
Koniec z Neo i ich 10Mb/s teraz jest:

Obrazek

Play LTE 1800MHz bez umowy 45złmc 100GB limitu :)

SarioN
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik
Numer GG: 1719517

Nieprzeczytany post autor: SarioN » 13 kwie 2010, 23:15

Regulaminowo do 30 dni,
a tak naprawde wszystko zalezy od tego jak szybko umowa z salonu trafi do Chorzowa.
Mariomen napisał(a):
"...wpisze nam do umowy że neostada nie dotrzymała jakiegoś regulaminu..."

:lol:

Awatar użytkownika

de_stroy
Użytkownik
Użytkownik

Nieprzeczytany post autor: de_stroy » 24 cze 2010, 14:31

Orange&TP w moim przypadku uwinęli się dość szybko, podłączenie miałem w 6 dni (wliczając w to weekend). Póki co śmiga bardzo ładnie. Jedyny minus, to obiecują informację smsem albo telefonicznie, a nikt do mnie nie pisał, ani nie dzwonił. Tak poza tym to pełen profesjonalizm, widać, że te dwie firmy z sobą współpracują. Jak ktoś chce szybkie podłączenie via bsa, to chyba tylko orange. Era podłączała mnie 2 tygodnie, a netia nie dała rady przez miesiąc.
Orange Freedom.
ObrazekObrazek

Michal K
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Nieprzeczytany post autor: Michal K » 25 cze 2010, 19:45

Do mnie to akurat dzwonili i to dwa razy, raz kobitka z centrum abo a raz kobitka z punktu Orange

Obrazek

mgamer
Nowicjusz
Nowicjusz

Nieprzeczytany post autor: mgamer » 31 sie 2010, 12:33

heh. U mnie mija dzisiaj już 27 dni odkad czekam, czyli 4 tygodnie. Umowa zostala podpisana 3 sierpnia, w salonie mowiono mi ze zostanie aktywowany od 7 do 14 dni, dnia 10 dzwonilem i sie pytalem jaki jest status, dowiedzialem sie ze umowa nie doszla jeszcze <lol?>, poszedlem do salonu i w salonie twierdzili ze wyslana zostala na pewno, 2 dni pozniej znowu zadzwonilem do BOK'u, i powiedziano mi ze umowa ciagle nie doszla. Wyslalem mame zeby zapytala ocb w salonie, i oni powiedzieli ze przedwczoraj wyslali, lol ?.

Umowa doszla i czekam kolejne 9 dni, dzwonie do BOk'u pytam jaki status, mowia ze jest ok ze umowa jest na koncowym etapie realizacji. Dzwonie 2 dni pozniej, i okazuje sie ze umowa do poprawy.. polecialem do salonu i mowie im wszystko a facet mowi ze sam to poprawil i umowa poszla spowrotem.. kolejne 2 dni pozniej dzwonie i mowia ze musze czekac kolejne 14 dni az umowa zostanie znowu zrealizowana (po co jak juz to wczesniej robili y?). Zadzwonilem ok. 3 dni pozniej i sie pytam co z tym a okazuje sie ze brakuje dokumentow? haha? Zalosne.. wiec poszedlem wczoraj do salonu i musialem od nowa podpisywac umowe (ta co ja dostalem do domu) i Pani z salonu skserowala i wyslala faksem, nie mozna bylo tak odrazu ?

Dowiedzialem sie ze, moge isc dzisiaj i zapytac w salonie czy moglby zadzwonic do Dealer Support, i jakos to przyspieszyc, zastanawiam sie wlasnie nad pojsciem..
Nigdy nie myslalem ze moze byc z tym tyle problemow.

jan1994
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik
Łącze: Modem

Nieprzeczytany post autor: jan1994 » 07 wrz 2010, 19:04

Dokładnie tydzień :D . 31 sierpnia podpisanie umowy - 7 września uruchomienie usługi. Ten tydzień czasu korzystałem z Orange Free, które to dostałem gratisowo (modem + karta z limitem 1G). Ciekawe jest to, że dostałem również tryb fast :D ( wcześniej przy Net 24 miałem interleaved).

Awatar użytkownika

stalewiak
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Łącze: Neostrada
Numer GG: 7086025
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: stalewiak » 20 lut 2011, 10:25

15 LUTY PODPISANA UMOWA .Dziś 20 luty brak neta 6mb.s ale synchro mam od 15 luty na 2 ... burdello :)

Ale z netem połączyc się nie moge
Obrazek

Michal K
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Nieprzeczytany post autor: Michal K » 20 lut 2011, 19:17

Generalnie umowę przedłuża się na dotychczasową prędkość a nową zamawia się po przedłużeniu umowę, na zmianę predkości trzeba czekac do 14dni, bynajmniej tak mi powiedzieli na infolini przy przedłuzaniu umowy.
Miałem 6 mega i umowę przedłużyłem na 6 mega bo tylko tak sie dało, a więcej moge po 3 marca jak już będzie nowa umowa

Obrazek

Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat