Regulamin promocji Orange Freedom z Telefonem z dnia 17.08

Pomarańczowa tablica o tej usłudze.

Topic author
Blui
Użytkownik
Użytkownik
Łącze: Modem
Numer GG: 0

Regulamin promocji Orange Freedom z Telefonem z dnia 17.08

Nieprzeczytany post autor: Blui » 01 gru 2010, 21:41

Witam, jeżeli dysponuje ktoś archiwalną wersją w/w regulaminu byłbym wdzięczny o podanie linka, jedyną wersję jaką znalazłem jest na forum rzecznika Orange TP ale niestety nie moge dołączyć jej jako odwołania od Reklamacji.

O czym mowa, podpisywałem aneks do umowy (zresztą pytałem o to na tym forum) na Orange Freedom z Telefonem http://biuroprasowe.tp.pl/pl/pr/165814/ ... eLocale=PL <-- Link do cennika na blogu, z racji że przedłużenie było na opcji 1mb wszystko się zgadzało rachunek przyszedł na 40zł później nastąpiła zmiana opcji na 6mb i zaczęły się schody nieustanne 60zł na rachunku gdzie powinno być 58zł, co śmieszniejsze konsultant z którym wcześniej rozmawiałem odnośnie skąd wzięła się kwota na rachunku ponad 80zł (przedpłata, wyrównanie, itp.) sprawdził jaki cennik wtedy obowiązywał i sam zauważył tą niezgodność po czym zasugerował że złoży reklamacje, tydzień poczekałem i przyszło pismo że wszystko jest OK, mój telefon i konsultant już też twierdzi że wszystko jest OK, mimo moich usilnych prób znalezienia kogokolwiek kto podpisał podobną umowę do mnie w tym okresie nikt nie płaci 60zł tylko 58zł. Z tąd prośba o ten w/w Regulamin.

Pozdrawiam
Obrazek Obrazek

DGN1000 - Firmware MOD
HomeHub v2B - OpenWRT
NetiaSpot - OpenWRT