PRZECZYTAJ Zanim napiszesz !!!

Nasze modemy/routery.

Topic author
Michal K
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Numer GG: 0

PRZECZYTAJ Zanim napiszesz !!!

Nieprzeczytany post autor: Michal K » 04 wrz 2012, 13:02

Ze względu na powtarzające się ciągle wątki poniżej napiszę w jaki sposób poprawnie pisać tematy na forum!

1 Przed napisaniem wątku używamy funkcji SZUKAJ w celu wyszukania odpowiadającego nam tematu
2 Jeżeli szukany temat nie został odnaleziony dopiero wtedy zaczynami pisać swój temat
3 Precyzujemy jego nazwę, nie piszemy ogólnikowo "co jest granie", "help nie działa"
Nazwa tematu musi być składna i wstępnie opisywać problem np: "falujący SNR po zmianie prędkości", "Nowa promocja XXX dd-mm-rrrr"
4 Treść tematu tez musi być napisana składnie, należy opisać dokładnie problem a nie tylko kilka słów!
Masz problem z synchronizacją to napisz kiedy ona występuje, co się dzieje a nie tylko "Słuchajcie pada łącze co robić"
5 Nie piszemy postów w stylu czy pójdzie mi taka prędkość, są od tego odpowiednie tematy, są one przyklejone i dobrze widoczne. Wystarczy tylko chcieć :)
6 Pilnujemy tego co piszemy, prościej jeżeli temat tyczy jakiś usterki, problemu nie piszemy go w innym dziale jak Problemy. To samo tyczy się innych działów. Trzymamy się obranego kierunku
7 Jeżeli z jakiegoś powodu user na forum będzie robił nam Modom nazłość i będzie pisał wbrew tym punktom jego tematy, posty będą kasowane. Jasne??
8 Nagminne sytuacje z ptk. 7 będą karane ostrzeżeniami. 3 ostrzeżenia to BAN

Mam nadzieję że będzie zwracać uwagę na to jak piszecie posty. Chodzi mi oto by przyszli userzy jak i obecni mogli łatwo rozwiązać swoje problemy.

Awatar użytkownika

Vieslav
Moderator
Moderator
Łącze: Wawtel
Numer GG: 0

Re: PRZECZYTAJ Zanim napiszesz !!!

Nieprzeczytany post autor: Vieslav » 04 wrz 2012, 16:38

Widzę, że nadal większość użytkowników nie potrafi samodzielnie znaleźć tematów przyklejonych więc podlinkowuję.
:arrow:Jaki ruter wybrać
:arrow:Jaka prędkość odpali na mojej linii?
:arrow:Mam możliwości na Neostrade Fiber, czy moja linia to udźwignie?
:arrow:Check Orange. Używamy go, aby sprawdzić jaką maksymalną prędkość dla danej linii Orange ma w swoim systemie. Jeśli pojawi się "do 40mb/s" to są możliwości na neo fiber i można zapytać w odpowiednim temacie ile realnie można osiągnąć na danej linii.
Obrazek

Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat