Mamy już 10 lat, 26 marca 2003r wystartował serwis neostrada

Awatar użytkownika

Topic author
Profesor
Administrator
Administrator
Łącze: Neostrada Fiber
Numer GG: 0
Kontakt:

Mamy już 10 lat, 26 marca 2003r wystartował serwis neostrada

Nieprzeczytany post autor: Profesor » 26 mar 2013, 16:29

26 marca 2003 roku wystartował serwis, na którym właśnie przebywacie. Tak, jesteśmy już z Wami i dla Was 10 lat!

Z tej okazji chciałbym serdecznie podziękować Czytelnikom, dzięki którym możemy tworzyć największy, niezależny serwis informacyjny o dostępie do internetu w Polsce. Dziękuje także naszym współpracownikom, partnerom biznesowym, konkurencji, a także każdemu, kto przyczynił się do sukcesu tego serwisu.

Troszkę historii:

Forum jak i główny serwis powstał 24 listopada 2002r (posiadałem wtedy neostradę 256) przeglądając listy dyskusyjne wpadłem na pomysł aby założyć serwis który będzie skupiał użytkowników neostrady (miejsce w którym można opisać swój problem i uzyskać pomoc). Na początku serwis hostowany był na darmowym Słowackim serwerze host.sk pod adresem http://neostrada.host.sk . Oficjalny start pod domeną neostrada.info datowany jest na 26 marca 2003r. Po zakupie domeny serwis został przeniesiony na serwer mojego kolegi na którym działał przez 2 lata, niestety kolega zmienił prace i trzeba było przejść na inny serwer (tym razem płatny, udało się to dzięki Wam, zorganizowaliście zbiórkę na zakup hostingu, osoby które wspomogły w tamtym czasie serwis uzyskały status Donator na naszym forum, który istnieje do dziś), później korzystaliśmy z hostingu DMK project (obecnie Web Hosting Solution) ze względu na koszt, limity i obciążenie serwera przeszliśmy do Linuxpl na którym jesteśmy obecnie.

Więcej na stronie głównej.

http://neostrada.info/3897-mamy-juz-10- ... rada-info/

Profesor
Pozdrawiam
Profesor

jestObrazek było Obrazek