''pstrykający'' livebox pomóżcie...

Tablica o hardware i software związanych z internetem.

Topic author
racomitrium
Nowicjusz
Nowicjusz
Łącze: Neostrada
Numer GG: 0

''pstrykający'' livebox pomóżcie...

Nieprzeczytany post autor: racomitrium » 10 cze 2014, 2:12

Witam i proszę o pomoc bo jestem na skraju załamania... mam w domu sprzet sagem livebox f@st 3202 (taka ''książka położona na kartkach'') z którym mam problem. Mianowicie co i rusz modem ''pstryka'', po jednym takim pstryknieciu pojawia sie kolejne, nieco inne w dzwieku a polaczenie się zrywa na ok. 5 minut. Jest to denerwujace przy np. grach online lub sciaganiu duzych plikow. Nie znam sie niestety na sprzecie wiec tylko tyle moge opisac... jak cos to prosze o pytania

Awatar użytkownika

best-boy
Administrator
Administrator

Re: ''pstrykający'' livebox pomóżcie...

Nieprzeczytany post autor: best-boy » 10 cze 2014, 8:55

racomitrium pisze:Witam i proszę o pomoc bo jestem na skraju załamania... mam w domu sprzet sagem livebox f@st 3202 (taka ''książka położona na kartkach'') z którym mam problem. Mianowicie co i rusz modem ''pstryka'', po jednym takim pstryknieciu pojawia sie kolejne, nieco inne w dzwieku a polaczenie się zrywa na ok. 5 minut. Jest to denerwujace przy np. grach online lub sciaganiu duzych plikow. Nie znam sie niestety na sprzecie wiec tylko tyle moge opisac... jak cos to prosze o pytania

Uszkodzony, zgłoś się do BOK w celu wymiany.
http://www.speedtest.net/my-result/3432356442
Oddam w dobre ręce skrypty do routerów z softem BILION i jego wszystkie klony.

Lucek92
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik
Numer GG: 5805081

Nieprzeczytany post autor: Lucek92 » 07 lip 2014, 20:54

albo przebieg do naprawy, dlatego zrywa
zgłoś do Orange, to technicy albo naprawią linie albo wymienią LB, a najlepiej to i to :)
pokaż statystyki ADSL?

albi87
Nowicjusz
Nowicjusz

Nieprzeczytany post autor: albi87 » 07 kwie 2015, 15:37

Głupia ustereczka i bardzo denerwuje. Wiem, bo siostra raz tak miała. Zgłosiła to oczywiście, bo nic innego nie poradzisz. Wada po prostu.

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat