kiedy nowa promocja?

Tutaj dowiesz się wszystkiego o DSL TP

Topic author
oliver
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik
Łącze: Neostrada Fiber
Numer GG: 0

kiedy nowa promocja?

Nieprzeczytany post autor: oliver » 04 wrz 2008, 19:19

Witam! Czy ktoś z was może sie orientuje kiedy będzie nowa promocja na DSL w TP SA? Obecnie skończyła mi się 3 letnia umowa na dsl8000, a wiec teraz płace co miesiąc okropna kasę i jeżeli w ciągu najbliższych 2 miesięcy TP SA nie zaoferuje nic ciekawego to będę musiał poszukać coś u konkurencji która nie śpi :)
Obrazek
Obrazek

nijel
Weteran
Weteran
Łącze: Wawtel

Re: kiedy nowa promocja?

Nieprzeczytany post autor: nijel » 05 wrz 2008, 19:04

Pewnie coś wprowadzą, dopytaj się na zamówieniach czy nie oferują jeszcze słonecznej. Nie ma co jednak liczyć na jakieś duże obniżki. To specyfika usługi biznesowej, nie zbliżą tego do mass market, to w skrócie pogorszenie jakości dla firm, chyba żeby regulaminem zablokowano dostęp indywidualnym.

Topic author
oliver
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik
Łącze: Neostrada Fiber

Nieprzeczytany post autor: oliver » 05 wrz 2008, 20:46

Słonecznej już nie ma. A poza tym była to najśmieszniejsza promocja jaka mogła być
Obrazek
Obrazek

nijel
Weteran
Weteran

Nieprzeczytany post autor: nijel » 05 wrz 2008, 20:53

hm... czy najśmieszniejsza, była logiczna. I tak jakość niestety obniżyła się już, za dużo klientów mass market to kupiło. Przy takich usługach jest inna specyfika, inne SLA. Zauważ, że użytkownicy nie zgłaszają tu problemów (a jest więcej takich niż w netii i multimo razem wziętych) i tak niech pozostanie. Nie żebym marudził, ale jeśli potrzebny Ci po prostu internet, bierz usługę dla indywidualnych, nie ma sensu płacić za SLA. DSL to opcja świetna dla firm które muszą mieć stale neta, niektóre biorą po kilkaset takich usług hurtem. Np. banki i konkurencyjni operatorzy. Wybór operatora to kwestia potrzeb,

sivy
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik
Łącze: Neostrada

Nieprzeczytany post autor: sivy » 06 wrz 2008, 15:42

nijel nie do konca. Niektorzy nie maja, badz posiadaja ograniczone mozliwosci co do operatora. Niby na laczach TP mozna korzystac z roznych operatorow. Mam ryzykowac odejsciem z TP (gdzie u mnie w miescie juz zapchana jest centrala i oczekiwanie na podlaczenie Neo trwa nawet do pol roku) tylko dlatego ze jest szansa "przepiac sie" pod multimo, gdzie cena jest nizsza (a szansa na szybsze lacze znikoma??) jesli chcialbym zrezygnowac z DSL, aby miec neo+ musze "rozwiazac" umowe, Odlaczyc DSL i czekac az sprawdza czy linia sie nadaje pod NEO, a czas oczekiwania... nawet kilkanascie tygodni... Moze dla uzytkownika indyw... to by nie bylo takie straszne... ale siec z kilkunastoma uzytkownikami... ? W lutym czekalem na promocje DSL(bo wygasla mi umowa) okazalo sie ze weszla "sloneczna", ale na BLUlajn powiedziano mi ze tylko dla nowych uzytkownikow... wiec czekalem na cos 3-4 miesiace, aby ostatecznie moc skorzystac z slonecznej... te kilka miesiecy oczekiwania i oplacania pelnych rachunkow (bez znizek) za DSL, dalo mi sie we znaki.. bo choc niewiadomo jaka bylaby promocja na DSL, to i tak byla mniej oplacalna niz kasa ktora zaplacilem za DSL. Nie chcialem czekac do wrzesnia (myslac ze bedzie nowa promocja) bo caly czas placilbym o 100zl miesiecznie wiecej.
Obrazek Obrazek
SNR Margin : 9.1 7.9
Rate (Kbps): 52517 8568

sivy
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik

Nieprzeczytany post autor: sivy » 09 wrz 2008, 18:11

wprowadzono "nowe" promocje

http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_biz/internet/now_prom/

W sumie ta dla zaawansowanych nie jest taka zla, jesli ktos potrzebuje wiekszy upload. Najkorzysteniej chyba 4/1,5

(smieszna cena w opcji 15/1) o cale 0,2MB ...
Obrazek Obrazek

nijel
Weteran
Weteran

Nieprzeczytany post autor: nijel » 13 wrz 2008, 12:45

W tym temacie jestem subiektywny, bo patrzę z punktu widzenia Help Desk iDSL. Dla przykładu ostatnio pojawiło się wielu klientów którzy dzwonią i pieklą się jaki to transfer pokazuje im dsl.cz, wcześniej takich było mało. Typowi klienci mass market są dla nas negatywni. Zamiast zająć się poważnymi problemami, trzeba tłumaczyć najprostsze rzeczy. Dalsze nakłanianie mass market do usługi spowoduje tylko konieczność zatrudnienia większej ilości ludzi do obsługi takich pierdół. Koszty obsługi są duże, więc spowoduje to zatrudnianie ludzi przez outsourcing, którzy będą obsługiwać klienta przez skrypty z pytaniami. Końcowy efekt będzie taki, że jakość obsługi jak i sama jakość usługi spadnie.

dariush
Użytkownik
Użytkownik
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: dariush » 01 gru 2008, 10:02

Witam,

W lutym 2009 wygasa mi umowa o Internet DSL i chciałem sie zapytać czy jest możliwość przedłużenia umowy o kolejny rok ? Nie chce podpisywać umowy na 2 lata z wiadomych przyczyn ...
Pozdrawiam
Darek

Awatar użytkownika

igal
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: igal » 04 sty 2009, 20:26

Nie ma takiej opcji chyba, że promocja daje taką możliwość. Ja nie pamiętam promocji na 12 miesięcy w DSLTP, aczkolwiek nie zawsze na bieżąco śledziłem ich ofertę.
strefa (24) Petrotel 6144/768 - <OK>

Awatar użytkownika

markooff
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Łącze: Multimo

Nieprzeczytany post autor: markooff » 14 sty 2009, 17:56

BTW nijel :), mysle ze byloby dobrze podac telefony do technicznej DSL (czyli po Twojemu Help Desku) bo stary numer - podawany dotychczas namietnie przez pracownikow innych komorek GTP (0800-120-810) juz nie jest infolinia DSLa .

Pozdrawiam
Feel FREE...
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

nijel
Weteran
Weteran

Nieprzeczytany post autor: nijel » 14 sty 2009, 21:11

Na techniczną DSL jest 9330 i 3 (awarie) 2 (internet) 3 (dsl). Na 0 800120810 jest przekierowanie, jak wybierzesz DSL i tak trafiasz na BL Biznes. A moje przewidywania się sprawdziły. Obsługa DSL została przeniesiona do Wrocka i Legnicy. Obsługują ją ludzie do tej pory zajmujący się... sprzedażą. Więc sam widzisz :) Jak na razie pracownicy potrafią wysłać zgłoszenie z hostingiem na TOK ;-) ale może to złe miłego początki ;-)

Awatar użytkownika

markooff
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Łącze: Multimo

Nieprzeczytany post autor: markooff » 15 sty 2009, 12:24

Cos wiem na ten temat...
U nas rowniez (byc moze) szykuja sie zmiany (w zwiazku z fuzja), ale w ktora strone pojda jeszcze nie wiem ..
Ciesze sie ze wyjasniles sprawy numerow, bo sam ostatnio mialem parokrotnie problemy. Juz nie mowiac ze zdaza mi sie osobiscie przekierowywac klientow ktorzy trafili nie pod wlasciwy numer...

Pozdrawiam
Feel FREE...
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Batura
Wiarus
Wiarus
Łącze: DSL TP
Kontakt:

Nieprzeczytany post autor: Batura » 20 sty 2009, 0:55

markooff pisze:Cos wiem na ten temat...
U nas rowniez (byc moze) szykuja sie zmiany (w zwiazku z fuzja), ale w ktora strone pojda jeszcze nie wiem ..
Ciesze sie ze wyjasniles sprawy numerow, bo sam ostatnio mialem parokrotnie problemy. Juz nie mowiac ze zdaza mi sie osobiscie przekierowywac klientow ktorzy trafili nie pod wlasciwy numer...

Pozdrawiam

Jakiego miałem kiedyś debila z DSL to się w pale nie mieści. Zgłaszał uszkodzenie telefonu i nie dał se wytłumaczyć, ze monter nie tknie się nawet DSL. Jak jest kabel zerwany to naprawi i DSL tez będzie działał, ale jak coś jest z DSL to palcem nie kiwnie.
http://zboj.lamignat.prv.pl
Klient po przepięciu modemu do innego USB stwierdził:
Włączył mi się teraz prokreator znajdowania nowego sprzętu.

sivy
Starszy Użytkownik
Starszy Użytkownik

Nieprzeczytany post autor: sivy » 20 sty 2009, 12:39

a mnie dziwi to ze tak wielka firma jaka jest TP, nie potrafi przygotować oferty na czas. skoro wprowadzali cos w "lutym" i napisali, ze konczy sie oferta 31 grudnia, to 1 stycznia powinna byc nowa, badz co badz informacja, że stara zostaje przedłużona. Tp nie wychodzi naprzeciw klientowi... od 3 lat brak mozliwosci technicznych.. no ok, moze prace trwaja, jak konczyla mi sie umowa na dsl, to zadnego telefonu, zadnej zachety, nie wspominajac o tym ze nawet na stronie TP nie bylo nic o nowych, aktualniejszych propozycjach niz te, z ktorych zaczalem korzystac ponad 2 lata wczesniej. Najsmieszniejsze chyba to, zse pisma ze "brak mozliwosci technicznych" byly wysylane to z Legnicy, Zielonej Gory, Poznania i pierun wie skad jeszcze.
Obrazek Obrazek

Przemoonia
Użytkownik
Użytkownik

Nieprzeczytany post autor: Przemoonia » 24 sty 2009, 23:36

Panowie.To jak jest z tą promocją DSLa?
Obrazek

Zablokowany Poprzedni tematNastępny temat