Rozwiązanie umowy Turbo DSL dla neo

Tutaj dowiesz się wszystkiego o DSL TP

Topic author
snuff
Użytkownik
Użytkownik
Łącze: DSL TP
Numer GG: 0

Rozwiązanie umowy Turbo DSL dla neo

Nieprzeczytany post autor: snuff » 18 wrz 2017, 23:06

Mam mała zgryzkę, może źle interpretuje, ale wolę się upewnić. Jeżeli założyłem Turbo DSL dla neo do 10Mb w lipcu 2012 roku, umowa była na 2 lata. Mam nadal ten sam internet. Więc umowa przeszła na okres bezterminowy. I pytanie czy teraz za rozwiązanie umowy cokolwiek będę musiał płacić? Oto adnotacja do umowy :
Jeżeli Abonent, przed upływem okresu obowiązywania Umowy nie zawiadomi Orange, iż nie zamierza korzystać z Usługi, wówczas przyjmuje się, iż
Umowa zostaje przedłużona na czas określony kolejnych 12 miesięcy na dotychczasowych warunkach świadczenia Usługi obowiązujących w ostatnim
dniu okresu na jaki Umowa została zawarta.

Jednak z tego co mi wiadomo od 2014 bodajże wszystkie umowy przechodziły na czas nieokreślony, czyli wtedy mógłbym zrezygnować bez żadnych kosztów. Dobrze mówię czy się mylę?

Awatar użytkownika

best-boy
Administrator
Administrator
Łącze: Neostrada

Re: Rozwiązanie umowy Turbo DSL dla neo

Nieprzeczytany post autor: best-boy » 19 wrz 2017, 11:03

Dzwoń na infolinię dla DSLa, 801 600 006
Jeśli przeszła na terminowy - nie zrezygnujesz.
Mi się jednak wydaje że przeszła na bezterminowy ale najszybciej prawdy dojdziesz na infolinii.
http://www.speedtest.net/my-result/3432356442
Oddam w dobre ręce skrypty do routerów z softem BILION i jego wszystkie klony.

Topic author
snuff
Użytkownik
Użytkownik

Nieprzeczytany post autor: snuff » 19 wrz 2017, 16:54

[wulg.]*** według infolinii umowa do lipca 2018.... ofc po zmianach w umowach dla dsla poszła "inna zmiana" i na czas terminowy czyli jeśli umowa była zawierana na 2 lata, to po wyjściu 2 lat i nie składając rezygnacji oraz żadnej oferty na zmianę przechodzi na kolejne 2 lata... Fk orange :( A opcja LTE tmobile, bez limitów za 45zł 20Mb...

Awatar użytkownika

best-boy
Administrator
Administrator
Łącze: Neostrada

Nieprzeczytany post autor: best-boy » 19 wrz 2017, 18:31

Nawet nie zadzwonią :o ale jak umowy przechodziły na bezterminówki to konsultanci zabijali się byle frajera złapać :/
http://www.speedtest.net/my-result/3432356442
Oddam w dobre ręce skrypty do routerów z softem BILION i jego wszystkie klony.

Topic author
snuff
Użytkownik
Użytkownik

Nieprzeczytany post autor: snuff » 19 wrz 2017, 20:05

No to są [wulg.], jak net nie działa to przepraszamy za utrudnienia. Połowy rzeczy nie wiedzą co się dzieje, dzwonisz mówisz a oni w kółko, że kogoś wyżej muszą się zapytać / zbadać sprawę i odpiszą. Czekasz 0 odzewu... zgłosiłem 3 dni temu problem - sms zgłoszenie przyjęte i cisza. Tak to u nich wygląda. Patrząc na moje położenie i realia. Rozbudowy czy coś to nie ma mowy.. ostatni raz z wielkim żalem karte ADSL mi zmienili po miesiącu czekania bo była wadliwa czy tam padła. Poza tym od 2007 roku cisza. Wolę już wziąć i nawet pomęczyć się, chociaż myślę, że będzie to chodziło dobrze internet LTE nielimitowany - oferta od tmobile weszła parę dni temu w życie. Do 20Mb albo do 60Mb. 20 jest u mnie pewne koszt 45zł co to jest... 2km w linii prostej BTS mało obciążony, na nadajniku orange podłączając telefon jako router mam prawie w każdej chwili dnia 15Mb minimalnie, czyli już 2x lepiej niż mam do tego stałe 10-20Mb uploadu i ping mniejszy o jakieś 5ms. Tylko kur** [wulg.] się z orange. Zrezygnować nie możesz płacić 2.800 im nie widzi mi się, tak samo jak płacenie dwóch abo... well

ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat